Informacje

Menu weselne Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • 4,10 zł W magazynie

  Menu z kolekcji Szykowne Paski Menu to jest w pełni personalizowane. Menu weselne pełni funkcję informacyjną, ale ze względu na uroczy styl i wzór będzie doskonałą ozdobą stołu weselnego.

  4,10 zł
  W magazynie
 • 4,49 zł Wianek

  Menu z kolekcji Wiosenny Wianek wykonane na bazie prążkowanego kartonu o gramaturze 246g/m2.Front nadrukowany na gładzonym kartonie. Wykończenie stanowi różowa satynowa kokardka.Żywe kolory i perfekcyjna jakość druku. Menu to jest w pełni personalizowane.Menu weselne pełni fukcję infomacyjną, ale ze względu na uroczy styl i wzór będzie doskonałąozdobą...

  4,49 zł
  Wianek
 • 4,49 zł Bianco

  Menu z kolekcji "Bianco".Eleganckie menu z gatunku delikatnej bieli idealnie dopasowane do najważniejszych uroczystości. Bardzo modne w tym sezonie tłoczenie przykłuje uwagę każdego z gości. Personalizowany błyszczący bilecik z cyrkonią i satynową kokardką zdradza imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości.

  4,49 zł
  Bianco
 • 4,49 zł Silver&White

  Menu z kolekcji "Silver&White".Wykonane na bazie wysokiej jakości włoskiego metalizowanego papieru w kolorze srebrnym (250g/m2), który stanowi ramkę zaproszenia. Treść nadrukowana na niezwykle efektownym perłowym papierze w kolorze białym z dodatkiem drobin z połyskiem metalicznym.

  4,49 zł
  Silver&White
 • 4,49 zł Black&White

  Menu z kolekcji "Black&White".Wykonane na bazie białego perłowego papieru o fakturze punktu szpilki, który stanowi ramkę menu. Treść nadrukowana na niezwykle efektownym perłowym papierze w kolorze białym z dodatkiem drobin z połyskiem metalicznym.Etykieta na froncie nadrukowana na matowym białym papierze o fakturze płótna.

  4,49 zł
  Black&White
 • 4,49 zł Bella Rosa

  Menu z kolekcji "Bella Rosa".Wykonane na bazie wysokiej jakości prążkowanego matowego papieru (250g/m2), ramka na okładce oraz bilecik wykonane z eleganckiego, połyskującego, metalizowanego białego papieru. Treść nadrukowana na niezwykle efektownym papierze w kolorze białym z dodatkiem drobin z połyskiem metalicznym.

  4,49 zł
  Bella Rosa
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów