Informacje

Podziękowania dla gości

Gustownie wykonane papierowe pudełeczka są świetnym i oryginalnym pomysłem na podziękowania dla gości weselnych. Zaprojektowane tak, aby można było ukryć w środku drobne podarunki, takie jak cukierki, pralinki lub inne słodkości. Pudełeczka takie to nie tylko wspaniały sposób na podziękowanie, ale też elegancko wyglądająca ozdoba do położenia na...

Gustownie wykonane papierowe pudełeczka są świetnym i oryginalnym pomysłem na podziękowania dla gości weselnych. Zaprojektowane tak, aby można było ukryć w środku drobne podarunki, takie jak cukierki, pralinki lub inne słodkości. Pudełeczka takie to nie tylko wspaniały sposób na podziękowanie, ale też elegancko wyglądająca ozdoba do położenia na weselnym stole. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pudełeczek o wielu różnych wzorach. Wszystkie przyjemne dla oka, wszystkie starannie wykonane. Z tak wyjątkową pamiątką goście z pewnością przez długi czas nie zapomną o Państwa przyjęciu weselnym.

Więcej

Podziękowania dla gości Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 9,98 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek "Białe serduszko" wykonane z papieru w kolorze białym z przepięknym tłoczeniem. Zestaw z białymi tasiemkami do samodzielnego zawiązania.Zaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. czekoladki.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniami dla gości ale również ozdobą stołu weselnego.  

  9,98 zł
  W magazynie
 • 9,98 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek "Czerwone serduszko" wykonane z papieru w kolorze czerwonym z przepięknym tłoczeniem. Zestaw z czerwonymi tasiemkami do samodzielnego zawiązania.Zaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. czekoladki.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniami dla gości ale również ozdobą stołu...

  9,98 zł
  W magazynie
 • 7,50 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek Pudełeczka na prezenty dla gości, różowe w białe w kropeczki, z brązową wstążeczkąZaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. migdały.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniem dla gości ale również ozdobą stołu weselnego.  

  7,50 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek Białe pudełeczka w kształcie " Sukni Ślubnej " przewiązane białą tasiemką.Zaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. czekoladki.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniami dla gości ale również ozdobą stołu weselnego Do kompletu polecamy pudełeczka z kolekcji "Frak".  

  6,00 zł
  W magazynie
 • 6,00 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek Czarne pudełeczka z białymi dodatkami w kształcie " Fraku ". Ozdobny napis "Szampańskiej zabawy dla Was i dla nas!"Zaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. czekoladki.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniami dla gości ale również ozdobą stołu weselnego Do kompletu polecamy...

  6,00 zł
  W magazynie
 • 6,78 zł W magazynie

  Cena dotyczy 10 sztuk pudełeczek. Pudełeczka wykonane z papieru w kolorze białym z perłowym ornamentem. Zaskakująca niespodzianka dla gości w środku której zmieszczą się słodkie drobiazgi, np. czekoladki.Pudełeczka są nie tylko podziękowaniami dla gości ale również ozdobą stołu weselnego.  

  6,78 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów