Wybór papeterii ślubnej

Uroczystości związane ze ślubem kojarzą nam się zwykle z piękną i wzruszającą ceremonią w kościele, po której z reguły jest przyjęcie weselne. Piękne sale bankietowe, pałace, dworki, czy hotelowe restauracje tworzą już samym wystrojem i otoczeniem niepowtarzalny klimat. Grzechem by było natomiast nie uwydatnić tego poprzez wybór odpowiedniej papeterii ślubnej. Wybór nie jest łatwy. Na runku jest tysiące wzorów, dla każdego coś pięknego:) Tymczasem bardzo często jest tak, że klasyczne zaproszenia na ślub są najlepszym wyborem. 

zaproszenia klasyczne na wesele i ślub

Ślub i wesele w eleganckim stylu?

Eleganckie zaproszenia ślubne od lat cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych małżonków, potwierdza się to i w tym sezonie ślubnym. Dzieje się tak, dlatego że jest to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Neutralne i klasyczne wzory zawsze będą delikatnie podkreślały rangę uroczystości, a dzięki swemu urokowi zapadną w pamięci niejednego gościa.

Kolekcja Classic jako kwintesencja elegancji i szyku.

Zaproszenia weselne i dodatki typu winietki, zawieszki na butelki, podziękowania czy karty menu z kolekcji Classic wykonane są na bazie najwyższej jakości włoskich papierów metalizowanych. Dwie wersje - złota i srebrna idealnie wpasują się w ciepły czy zimny wystrój i styl całej uroczystości. Classic to nienachalna szata graficzna i piękno zamknięte w dyskretnych detalach. Elegancka klasyka dobrym wyborem.

eleganckie zaproszenia ślubne Classic
  

Jeśli nadal zastanawiacie się nad wyborem tego stylu w waszych zaproszeniach ślubnych i dodatkach to pomyślcie o niewątpliwej zalecie, jaką jest ponadczasowość. Po latach oglądając zdjęcia i film z wesela nadal będziecie myśleli, że wszystko było pięknie przygotowane.