Wybór papeterii ślubnej

Uroczystości związane ze ślubem kojarzą nam się zwykle z piękną i wzruszającą ceremonią w kościele, po której z reguły jest przyjęcie weselne na różnego rodzaju salach. Piękne sale bankietowe, pałace, dworki, czy hotelowe restauracje tworzą już samym wystrojem i otoczeniem niepowtarzalny klimat. Grzechem by było natomiast nie uwydatnić tego poprzez wybór odpowiedniej papeterii ślubnej.

Ślub i wesele w eleganckim stylu?

Eleganckie zaproszenia ślubne od lat cieszą się ogromną popularnością wśród przyszłych małżonków, potwierdza się to i w tym sezonie ślubnym. Dzieje się tak, dlatego że jest to klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Neutralne i klasyczne wzory zawsze będą delikatnie podkreślały rangę uroczystości, a dzięki swemu urokowi zapadną w pamięci niejednego gościa.

Kolekcja Classic jako kwintesencja elegancji i szyku.

Zaproszenia i dodatki typu winietki, zawieszki na butelki, podziękowania czy karty menu z kolekcji Classic wykonane są na bazie najwyższej jakości włoskich papierów metalizowanych. Dwie wersje - złota i srebrna idealnie wpasują się w ciepły czy zimny wystrój i styl całej uroczystości. Classic to nienachalna szata graficzna i piękno zamknięte w dyskretnych detalach. Elegancka klasyka dobrym wyborem.

eleganckie zaproszenia ślubne Classic
  

Jeśli nadal zastanawiacie się nad wyborem tego stylu w waszych zaproszeniach ślubnych i dodatkach do nich to pomyślcie o niewątpliwej zalecie jaką jest ponadczasowość. Oglądając zdjęcia i film z waszego wyjątkowego dnia za kilka lat, nadal będziecie myśleli że wszystko było pięknie przygotowane i niczego nie żałując nie zamienilibyście tego na nic innego.