Złoto jest jednym z najpiękniejszych metali szlachetnych. Jego niepowtarzalna barwa oraz zdolność do odbijania refleksów sprawiają, że od złotych błyskotek trudno oderwać wzrok. Nie jest to jednak materiał łatwy w obróbce i układaniu kompozycji. Tylko prawdziwy wirtuoz potrafi wydobyć ze złota drzemiące w nim piękno. Przy braku zachowania umiaru całość nabiera tandetnego i taniego charakteru. Ważne są detale. Jeśli chcemy dodać uroczystości ślubnej szczypty luksusu i klasy, warto zastanowić się nad zaproszeniami weselnymi z dodatkiem złotego koloru.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE W ZŁOTEJ KOLORYSTYCE - CZAR MINIONYCH EPOK

Ilu z nas nie marzyło, aby choć na chwilę uświadczyć życia w baroku czy romantyzmie? Epoki przepełnione uczuciowością, honorowymi walkami o rękę dam serca, potajemnym pisaniem długich i wzruszających listów miłosnych wzbudzają w nas ciepłe emocje.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby chociaż w tym jednym, najważniejszym w życiu dniu przenieść się o kilka epok wstecz. O prawidłową atmosferę pomogą zadbać zaproszenia z kolekcji „Lady Brokat Złote”. Tło zaproszenia stanowią koncentrycznie ułożone złote kwadraty. Jedne potraktowano metalizowanym wykończeniem, inne zaś – brokatowym, co nadaje blasku oraz luksusowego charakteru bileciku. Esencja zaproszenia, wydrukowana na wysokiej jakości białym papierze, znajduje się na środku kompozycji. Zawiera datę ślubu, a także imiona państwa młodych. Dopełnienie całości stanowią klasyczne ornamenty z bezbarwnymi cyrkoniami – detale, które podkreślają to, co najważniejsze.

Do zaproszenia warto dobrać pasujące dodatki. Kolekcja „Lady Brokat Złote” proponuje białe koperty ze złotą wyściółką oraz wykończeniem w postaci pieczęci. Zastosowanie mocnego akcentu we wnętrzu koperty wprowadza element zaskoczenia w całej kompozycji, a zastosowanie odlanej pieczęci przywodzi na myśl dawne, pałacowe zwyczaje i nadaje królewskiego charakteru uroczystości.

BAJECZNY BAL - WYBIERZ ZAROSZENIA GODNE ŚLUBU KSIĘŻNICZKI!

Spoglądając na zaproszenia z kolekcji „Retro” – rustykalne, nie sposób uciec od skojarzeń z bajką o Kopciuszku. Wytworny, pałacowy bal Królewicza to inspirujący pomysł na motyw główny wesela. Która z pań nie chciałaby zostać chociaż przez chwilę księżniczką i żyć długo i szczęśliwie?

Delikatne, powtarzające się ornamenty tworzą jedynie tło dla głównej atrakcji bileciku – wyciętego wzóru z motywem konia i karety. Ozdobę utrzymano w barwie metalizowanego brązu, dzięki czemu wyglądem przypomina złoto nagryzione zębem czasu. Wewnętrzne wycięcia i ażurowa konstrukcja motywu nadaje całemu bilecikowi lekkości i zwiewności. Uwagę zwracają niewielkie cyrkonie, usadowione w osiach kół. Dbałość o szczegóły w najmniejszym calu.

KLASYCZNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE - PROSTOTA Z NUTKĄ PRZEPYCHU

Prostota i klasyczne formy to trendy, które funkcjonują w modzie weselnej od zawsze i nie zapowiada się, aby miały odejść w zapomnienie. Czy może być coś bardziej klasycznego, niż połączenie bieli oraz złota? Fanów skromnego wzornictwa zauroczą zaproszenia ślubne „Classic Złote”.

Bazę zaproszenia, podklejoną do złotego, metalizowanego tła, stanowi biały karnet otwierany w pozycji pionowej. Na froncie umieszczono imiona oraz inicjały, a cały tekst podkreślono ornamentem rodem z Damszku, uwieńczonym cyrkonią. Kompozycję spaja przewiązanie cienkim, złotym sznurkiem, który dodaje uroku. Czy prostocie potrzeba więcej, aby urzekać? Ani trochę!