Ślub i wesele to spełnienie marzeń wielu Panien Młodych o przemianie choć na jeden dzień w księżniczkę. Piękna fryzura i makijaż, suknia ślubna wybierana nawet miesiącami – wszystko podkreśla wyjątkowość chwili, w której decydujemy się związać na zawsze z drugą osobą. Jak stworzyć prawdziwie niepowtarzalną uroczystość, która zapisze się w pamięci Państwa Młodych i zaproszonych przez nich gości?

Wesele w eleganckim stylu

Charakter Waszej ceremonii zależy głównie od indywidualnych upodobań, charakteru Pary Młodej i wnętrza determinującego rodzaj dekoracji wybieranych na ten szczególny dzień. Planowanie ślubu i wesela rozpoczyna się na ogół dużo wcześniej, nawet rok przed wyznaczoną datą, dlatego już wybór sali weselnej pozwoli Wam na podjęcie decyzji o nastroju, jaki chcemy w niej wykreować.

Wesela rustykalne, inspirowane życiem blisko natury lub odzwierciedlające zainteresowania Pary Młodej – wybór odpowiednich dekoracji ślubnych jest tak różny, jak osoby zawierające związek małżeński. Jeżeli Waszym marzeniem jest wyjątkowa uroczystość w eleganckim, klasycznym stylu z elementami glamour, warto urządzić ją w wytwornym pałacyku lub stylizowanej restauracji. Idealnym wyborem będzie starannie odrestaurowane miejsce z bogatą, historyczną przeszłością. Niezwykłe wnętrza wprowadzą gości w nastrój z dawnych lat, który można podkreślić, informując ich o doborze strojów nawiązujących do wybranej epoki.

Klasyczną elegancję miejsca, gdzie odbywa się wesele, wykorzystajcie dobierając wytworne naczynia, świece i dodatki. W takim otoczeniu nawet znane powszechnie kwiaty nabierają odmiennego charakteru, a podkreślenie urody dekoracji odpowiednim oświetleniem stworzy zjawiskowe efekty, zwłaszcza po zmierzchu.

eleganckie zaproszenia ze złoceniem w stylu glamour
wyjątkowe zaproszenie ze zdjęciem w eleganckim stylu
Klasyczne zaproszenie na ślub z ozdobną czcionką

Jak dobrać zaproszenia na wyjątkowe wesele?

Istotnym elementem oprawy wesela w wyjątkowym stylu będą eleganckie zaproszenia ślubne. Wybierane na ogół na 5 - 4 miesiące przed planowaną ceremonią, są wizytówką i reklamą organizowanej uroczystości. Wyborowi zaproszeń ślubnych warto poświęcić sporo uwagi i czasu. W ten sposób okazujemy szacunek zaproszonym przez Parę Młodą gościom i budujemy atmosferę oczekiwania na wyjątkowy dzień.

Ekskluzywne, ręcznie wykonywane i zdobione materiałami wysokiej jakości zaproszenie ślubne będzie znakomitym wyborem podkreślającym charakter eleganckiego przyjęcia. W zależności od indywidualnych upodobań, Para Młoda może wybrać minimalistyczne zaproszenia ślubne lub luksusowe z wyjątkowymi zdobieniami. Proponujemy zdobienia papierem lustrzanym, brokatowym lub ostatnio nasza ulubiona technika to hot-stamping.

Motyw wybrany na zaproszenia na ślub może być również elementem dekoracji weselnych, stanowiąc gustowną całość aranżacji. Lista miejsc dla gości, karty menu i win lub zawieszki na butelki alkoholu zdobione tymi samymi motywami, dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, na długo zachowają żywość barw i będą stanowić miłe wspomnienia wyjątkowego dnia w pamiątkowym, ślubnym albumie.

Produkt dodany do ulubionych