14 listopada 2018 roku w Zamek Gniew odbyła się prestiżowa Gala Partnera Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, połączona z obchodami jubileuszu 10-lecia PSKŚ. Gala ta była również wyjątkowa dla nas, ponieważ po raz pierwszy otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci Certyfikatu Partnera Honorowego 2019. Certyfikat ten jest jednym z najważniejszych wyróżnień w branży ślubnej, który przyznawany jest tylko wybranym firmom spełniającym kryteria wysokiej jakości świadczonych usług we współpracy z czołowymi polskimi konsultantami ślubnymi – członkami stowarzyszenia.

Dziękujemy za nominację

Niestety nie mogliśmy zjawić się na Gali, aby osobiście odebrać Certyfikat ze względu na dwa małe (najważniejsze na świecie), najsłodsze, ale płaczące i troszkę marudne powody ;). Mimo naszej nieobecności jesteśmy dumni i zaszczyceni. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować pani Magdalenie Pruś z Agencji Ślubnej VESNA za nominację oraz naszą owocną współpracę.

nagroda dla royaldekor, certyfikat psks

Co to jest PSKŚ

Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych działa od 10 lat zrzeszając najlepsze agencje ślubne w Polsce. Celem Stowarzyszenia jest: popularyzowanie zawodu konsultanta ślubnego integracja firm działających w branży ślubnej dbanie o pozytywny wizerunek nie tylko "wedding planerów", ale i całej branży dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług Członkostwo w PSKŚ jest niezwykle prestiżowe, dlatego przystąpić do niego mogą tylko doświadczeni i profesjonalni konsultanci ślubni mający na swoim koncie kompleksowo zorganizowane przyjęcia weselne wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela potwierdzone podpisanymi umowami i referencjami. Pani Magdalena Pruś jako konsultantka ślubna działa od 2008 roku, a członkiem PSKŚ jest od 2010 roku. Od tego czasu zorganizowała kilkadziesiąt wesel dzieląc się z Młodymi Parami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Konsultanci Ślubni

Profesja Konsultanta Ślubnego jest w Polsce coraz bardziej doceniana i popularna. Dziś już nikogo nie dziwi, że coraz częściej organizacją ślubu i wesela zajmują się tzw. wedding planerzy, a nie tylko przyszli małżonkowie przy pomocy i wsparciu rodziny, ale niestety często i bez niego. Organizacja takiego przedsięwzięcia jak zapewne już sami się przekonaliście wymaga poświęcenia mnóstwa czasu i zaangażowania. Niestety nie każdy tym czasem dysponuje. Nie mówiąc już o doświadczeniu czy obawach odnośnie do wyboru firm, które mają mieć swój udział w tym wyjątkowym dniu. Na pewno nie raz słyszeliście o koszmarach męczących przyszłą parę młodą, że np. zespół na weselu był kiepski, fotograf niechcący skasował wszystkie zdjęcia, tort nie dojechał, a zaproszenia były za małe i nieczytelne. Tutaj wybór odpowiedniej agencji ślubnej sprawi, że tego stresu przy organizacji waszego wielkiego dnia będzie na pewno dużo mniej, a i doświadczenie takiego konsultanta jest bezcenne, bo pomoże wam zorganizować naprawdę wyjątkowy ślub, a następnie niezapomniane przyjęcie weselne.

Tegoroczna Gala

Wyjątkowość tegorocznej Gali to obchody jubileuszu Stowarzyszenia, nowi członkowie i nowi partnerzy handlowi. Dziękujemy za to, że zostaliśmy przyjęci do tego grona na 2019 rok, gratulujemy pozostałym wyróżnionym firmom i życzymy Stowarzyszeniu kolejnych 10 lat owocnych w same sukcesy.

Zobaczcie film z gali, naprawdę warto!

Produkt dodany do ulubionych