Węgiel – czarny, ciężki, brudzący. Na samą myśl o śląskim złocie, górnicze skojarzenia napływają same. Nic dziwnego, że wśród analogii brak podniosłych uroczystości, jak ślub czy wesele. Mimo wszystko, udało się połączyć dwa przeciwieństwa, ogień i wodę, ociężałość i eteryczność, czerń i biel. Niemożliwe stało się faktem, przekształcając się w arcydzieło. Oto kolekcja „Węglem malowane”.

Stylistyka kolekcji ślubnej

„Węglem malowane” to ukłon w stronę nieśmiertelnej klasyki i prostoty. Szkicowane czarnym barwnikiem motyle oraz kwiaty, takie jak róże czy piwonie, zebrane w ciekawe kompozycje na białym tle, urzekają formą. W tym przypadku mniej znaczy więcej. Prostota kolekcji podkreśla podniosły i uroczysty charakter wydarzenia. Czyste piękno, bez zbędnych dodatków.

W kolekcji „Węglem malowane” znajdziemy wszystko, co może przydać się przy organizacji ślubu oraz wesela. Na zestaw składają się:

Dzięki temu nie jesteśmy zmuszani do mieszania ze sobą różnych kolekcji i mamy pewność, że wszystkie elementy będą tworzyć harmonijną całość. Każdy detal musi być dopięty na ostatni guzik, wszak to najważniejszy dzień w życiu przyszłej Młodej Pary!

zaproszenia ślubne czarno białe

Zapraszamy na ślub i wesele

Ślub i wesele bez gości są jak samochód bez paliwa. Aby móc cieszyć się szczęściem wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, najpierw trzeba ich zaprosić. Bez weselnych zaproszeń ani rusz.

Zaproszenia ślubne z kolekcji „Węglem malowane”, poza kompozycjami kwiatowymi w czerni i bieli, ujmują wykończeniem i nieoczywistymi detalami. Na uwagę zasługują, umieszczone w czarnym kwadracie na środku kartki, inicjały Pary Młodej. Dla mniej odważnych stworzono wersję Soft, z bardziej stonowanym kwadratem barwy szarej. Całości dopełnia srebrna, brokatowa opaska. Sporym zaskoczeniem i ciekawym elementem ozdobnym wydają się być koperty, wyłożone od środka wkładką, utrzymaną w zgodzie z kolorystyką całej kolekcji.

Na chwilę uwagi zasługuje również materiał, z którego wykonano zaproszenia ślubne. Połyskujący, biały papier doskonale komponuje się ze szkicowanymi na czarno kwiatami i świadczy o doskonałej jakości produktu.

Inne, niezbędne akcesoria na przyjęcie weselne

Odpowiednie ponumerowanie stołów i usadzenie gości to podstawa dobrej organizacji wesela. Winietki na stoły pozwolą na szybkie odnalezienie własnego miejsca, a wyraźne, duże cyfry numerków na stołach pozwolą dostrzec pożądaną lokalizację nawet z większej odległości.

Dostępne w kolekcji „Węglem malowane”, menu weselne z godzinami umożliwi zapoznanie się gości z serwowanymi potrawami, a zabawne wierszyki na zawieszkach trunków rozbawią do łez. Wszystko utrzymane w klasycznej, eleganckiej stylistyce, nie kłócącej się z resztą zestawu.

Z czym połączyć "Węglem Malowane"?

Klasyczna stylistyka kolekcji doskonale odnajdzie się w większości motywów przewodnich ślubów i wesel. Rzadko zdarza się, by czarno – białe dodatki kłóciły się z wystrojem.

Zestaw „Węglem malowane” szczególnie dobrze odnajdzie się na wiosennych i letnich uroczystościach, wśród białych kwiatów, takich jak róże czy lilie. Dobranie pozostałych elementów wystroju kościoła czy sali w bieli oraz czerni uwydatni klasyczny kontrast i podkreśli podniosłość oraz elegancję wydarzenia, bez zbędnej ekstrawagancji.

Produkt dodany do ulubionych