Złoto jest jednym z najpiękniejszych metali szlachetnych. Jego niepowtarzalna barwa oraz zdolność do odbijania refleksów sprawiają, że od złotych błyskotek trudno oderwać wzrok. Nie jest to jednak materiał łatwy w obróbce i układaniu kompozycji. Tylko prawdziwy wirtuoz potrafi wydobyć ze złota drzemiące w nim piękno. Przy braku zachowania umiaru całość nabiera tandetnego i taniego charakteru. Ważne są detale. Jeśli chcemy dodać uroczystości ślubnej szczypty luksusu i klasy, warto zastanowić się nad zaproszeniami weselnymi z dodatkiem złotego koloru.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE W ZŁOTEJ KOLORYSTYCE - CZAR MINIONYCH EPOK

Ilu z nas nie marzyło, aby choć na chwilę uświadczyć życia w baroku czy romantyzmie? Epoki przepełnione uczuciowością, honorowymi walkami o rękę dam serca, potajemnym pisaniem długich i wzruszających listów miłosnych wzbudzają w nas ciepłe emocje.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby chociaż w tym jednym, najważniejszym w życiu dniu przenieść się o kilka epok wstecz. O prawidłową atmosferę pomogą zadbać zaproszenia z kolekcji „Lady Brokat Złote”. Tło zaproszenia stanowią koncentrycznie ułożone złote kwadraty. Jedne potraktowano metalizowanym wykończeniem, inne zaś – brokatowym, co nadaje blasku oraz luksusowego charakteru bileciku. Esencja zaproszenia, wydrukowana na wysokiej jakości białym papierze, znajduje się na środku kompozycji. Zawiera datę ślubu, a także imiona państwa młodych. Dopełnienie całości stanowią klasyczne ornamenty z bezbarwnymi cyrkoniami – detale, które podkreślają to, co najważniejsze.

Do złotych zaproszeń warto dobrać pasujące dodatki. Kolekcja „Lady Brokat Złote” proponuje białe koperty ze złotą wyściółką oraz wykończeniem w postaci pieczęci. Zastosowanie mocnego akcentu we wnętrzu koperty wprowadza element zaskoczenia w całej kompozycji, a zastosowanie odlanej pieczęci przywodzi na myśl dawne, pałacowe zwyczaje i nadaje królewskiego charakteru uroczystości.

BAJECZNY BAL - WYBIERZ ZAROSZENIA GODNE ŚLUBU KSIĘŻNICZKI!

Spoglądając na zaproszenia z kolekcji „Retro”, nie sposób uciec od skojarzeń z bajką o Kopciuszku. Wytworny, pałacowy bal Królewicza to inspirujący pomysł na motyw główny wesela. Która z pań nie chciałaby zostać chociaż przez chwilę księżniczką i żyć długo i szczęśliwie?

Delikatne, powtarzające się ornamenty tworzą jedynie tło dla głównej atrakcji bileciku – wyciętego wzóru z motywem konia i karety. Ozdobę utrzymano w barwie metalizowanego brązu, dzięki czemu wyglądem przypomina złoto nagryzione zębem czasu. Wewnętrzne wycięcia i ażurowa konstrukcja motywu nadaje całemu bilecikowi lekkości i zwiewności. Uwagę zwracają niewielkie cyrkonie, usadowione w osiach kół. Dbałość o szczegóły w najmniejszym calu.

KLASYCZNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE - PROSTOTA Z NUTKĄ PRZEPYCHU

Prostota i klasyczne formy to trendy, które funkcjonują w modzie weselnej od zawsze i nie zapowiada się, aby miały odejść w zapomnienie. Czy może być coś bardziej klasycznego, niż połączenie bieli oraz złota? Fanów skromnego wzornictwa zauroczą klasyczne zaproszenia ślubne „Classic Złote”.

Bazę zaproszenia, podklejoną do złotego, metalizowanego tła, stanowi biały karnet otwierany w pozycji pionowej. Na froncie umieszczono imiona oraz inicjały, a cały tekst podkreślono ornamentem rodem z Damszku, uwieńczonym cyrkonią. Kompozycję spaja przewiązanie cienkim, złotym sznurkiem, który dodaje uroku. Czy prostocie potrzeba więcej, aby urzekać? Ani trochę!

Zobacz naszą ofertę i wybierz coś dla siebie:

Produkt dodany do ulubionych