Złoto to kolor, który jest popularny i modny od wieków. Jest to kolor ponadczasowy i elegancki. Złote dodatki ślubne, w tym również zaproszenia dla gości to idealne rozwiązanie dla Pary Młodej, która chce wyrazić siebie w elegancki i szykowny sposób. Zaproszenia ślubne są bardzo ważną częścią planowania ślubu. Nikt nie wie o tym lepiej niż przyszli nowożeńcy. Planując nasz ślub musimy zadbać o to, aby nasze złocone zaproszenia ślubne były idealne i pasowały do stylu naszego ślubu i późniejszego wesela. 

Złoto jako szlachetny kolor

Złoto to niewątpliwie szlachetny i elegancki kolor, który nigdy nie wychodzi z mody. Złote dodatki na ślubie zawsze się obronią. Ta barwa to klasa sama w sobie. Złoto to kolor, który kojarzy nam się szczególnie z elegancją i bogactwem. Jest to jeden z najpopularniejszych kolorów w dekoracji ślubnej, takiej jak karty menu, winietki z nazwiskami gości czy upominki dla gości, a także trend i hit w zaproszeniach ślubnych. Złote zaproszenia ślubne są zdecydowanie ponadczasowe i nigdy nie wychodzą z mody. To istna „biżuteria” i przedsmak pięknego wesela. Zaproszenia takie stanowią genialny dodatek do wielkiego dnia każdej Młodej Pary. 

Delikatny, minimalistyczny złoty akcent

Co sprawia, że zaproszenia ślubne są wyjątkowe? Gustowny wygląd, ciekawa czcionka, niebanalne dodatki i przede wszystkim dobrze dobrane kolory. Dzięki tym kwestiom możemy stworzyć spójną całość, która będzie odpowiedzią na nasze oczekiwania względem wesela. Jedną z opcji na estetyczne przyjęcie weselne jest zdecydowanie się na minimalistyczne złote dodatki na zaproszeniach ślubnych. Jest to dobry wybór, jeśli zależy nam na dodaniu elegancji naszemu wydarzeniu lub jeśli chcemy czegoś bardziej klasycznego. Minimalistyczne rozwiązanie na zaproszeniach ślubnych z pewnością zawładnie naszymi sercami. Złote, proste dodatki w zaproszeniach są niesamowicie subtelne i eleganckie, czyli takie, jakie powinny być jeśli myślimy o stylu minimalistycznym Może być to naprawdę minimalny akcent, jak złoty napis, ramka bądź nawet tylko złote ozdobne gałązki. Również w dodatkach ten kolor zrobi furorę. Delikatne złote akcenty w wystroju sali weselnej pięknie będą się komponowały np. ze zdecydowaną bielą czy nawet z butelkową zielenią. Takie przykładowe połączenia kolorów są od wielu lat bardzo popularne i kochane przez Pary Młode, które decydują się na wplatanie szlachetnego złota w dodatki ślubne. 

Zdecydowane, całe złote zaproszenia

Można pójść również w zupełnie przeciwnym kierunku. Całe złote zaproszenia z lekkimi białymi bądź czarnymi akcentami również świetnie i elegancko będą się prezentowały. Będzie to świetna opcja dla ludzi ceniących sobie tradycyjną klasykę w nowszej, szykownej odsłonie. Dodatkowo świetnie ukazuje ona motyw ślubu i wesela, jak również wprowadza naszych gości w weselny nastrój jeszcze długo przed ceremonią. 

Złote napisy na zaproszeniach — pomysł pełen elegancji czy kicz?

Niektórzy uważają, że napisy wykonane tylko w kolorze złota na zaproszeniach ślubnych to nieco przesada. Nie jest to do końca prawdą. Złote napisy mogą bardzo dobrze świadczyć o Parze Młodej ukazując ich jako eleganckie, szykowne osoby. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy wszystkie napisy w złotym kolorze to dobry pomysł, doradzamy, że nie ma niczego piękniejszego, niż złoty font na tle białego papieru. Tak jak wspomniano wyżej, jest to nieco odważny i niecodzienny pomysł, jednakże z pewnością będzie gwarancją zachwytu gości weselnych i przedsmakiem tej wyjątkowej ceremonii, jaką będzie ślub wraz z weselem. 

Złoto połączone z innym motywem

Łączenie różnych elementów ze sobą na zaproszeniach stało się ostatnimi czasy bardzo modne i pożądane przez przyszłe Pary Młode. Często spotykanym obecnie połączeniem na zaproszeniach ślubnych jest złoto wraz z motywem kwiatowym bądź roślinnym. Jest to niebanalny pomysł ze względu na znaczenie obu kwestii. Kolor złoty kojarzy nam się z elegancją, z klasyką i dostojnością, natomiast kwiaty jak również wszelka inna zieleń kojarzona jest ze spokojem, z życiem, z delikatnością i zmysłowością. Zaproszenie posiadające takie połączenie niewątpliwie będzie się dobrze kojarzyło naszym gościom. Warto zgłębić temat łączenia ze sobą różnych kwestii przy wyborze odpowiednich zaproszeń na nasz ślub.

Złote dodatki ślubne — na co się zdecydować?

Niewątpliwie pięknie prezentować się będzie stół pary młodej zdobiony złotymi dodatkami. Możemy później nawiązywać do dodatków na najważniejszym stole podczas ceremonii również przy stolikach dla gości. Nada to pewnego rodzaju spójności w wyglądzie i sprawi, że sala będzie wyglądała niesamowicie pięknie. Złotymi pięknie prezentującymi się dodatkami na weselu z pewnością będą też karty menu z potrawami weselnymi oraz winietki ślubne z imieniem i nazwiskiem każdego z gości. Również numerki w tym kolorze świetnie sprawdzą się w roli dekoracji. Dodatkowo też pozwolą na sprawniejszą organizację przyjęcia weselnego i większą harmonię. Ciekawym rozwiązaniem w kwestii dodatków są też podarunki ze złotym akcentem dla gości w ramach podziękowania za przybycie. Mogą być to na przykład małe świeczki kojarzące się z tym wyjątkowym wydarzeniem, jakim jest ślub, schowane w uroczym, niewielkim, złotym pudełku. Drugą opcją są personalizowane karty, bądź też zawieszki z podziękowaniami, do których dołączony jest drobny upominek. Wszystko zależy już od naszej kreatywności, preferencji oraz pomysłowości.

Produkt dodany do ulubionych