Fotografie ślubne to najważniejsza pamiątka z najpiękniejszego w życiu wydarzenia. Podstawą są rzecz jasna zdjęcia z samej uroczystości i przyjęcia, bo to one układają się w reportaż emocji i przeżyć, na nich budujemy wspomnienia i dzięki nim snujemy opowieści, których adresatem są często kolejne pokolenia. Nie mniej ważne są fotografie plenerowe, naturalne i pełne emocji. 

Eleganckie pozłacane  zaproszenie ślubne ze zdjęciem nowożeńców
Zaproszenie ze zdjęciem i kalendarzem, data jesienna
Proste zaproszenie weselne z fotografią narzeczonych

Opowieść o waszym uczuciu

Emocje, wzajemna bliskość, radość i entuzjazm, z którymi wkraczacie na nową drogę życia. To wszystko powinny pokazywać wasze fotografie. Organizacja sesji wymaga szeregu przygotowań i trzeba poświęcić na nią sporo czasu. Lepiej zdecydować się na inny termin niż dzień samej uroczystości i dokładnie zaplanować, co podkreśli waszą urodę. Młode pary często boją się sesji plenerowej jesienią, martwiąc się o pogodę i brak słońca. To błąd, bo polska jesień ma naprawdę wiele urody

Zdjęcie pary na papeterii ślubnej ze złoceniem
Fotozaproszenie na slub z fotografią z sesji narzeczeńskiej

Lasy i parki

Utkane z kolorowych liści drzewa wyglądają cudownie. Nieśmiałe promienie słońca, które przenikają przez gałęzie i połyskują pośród krzewów, budują atmosferę wielobarwnej baśni. Motywem przewodnim może być drzewo, zagajnik czy polana w paprociach. Dobry fotograf zbuduje na tej kanwie piękną historię o zagubionej w naturze parze, która odnalazła się pośród drzew. Czerwone klony, zielone buki, mech mieniący się barwami, miękkie światło i bardzo wczesna złota godzina zachodzącego słońca, to główne atuty jesiennych plenerów.

Ręcznie malowany motyw leśny - papeteria ślubna

Sesje o wschodzie słońca

Nie wybieraj na sesję godziny, o której przyjechałbyś na spacer. Jesień to wymagająca pora roku, a wyjątkowej urody nabiera, gdy dzień dopiero się budzi. Promienie słoneczne są na wysokości ziemi, a to daje genialny efekt ciepła na fotografii. O tej porze łatwo uchwycić detale, które zachwycą każdego: odrobinę rosy na liściach czy krople wody drgające na pajęczynie. Ciekawy efekt daje jesienna mgła i wy, wynurzający się z niej, jak postacie z bajki. 

Naturalne gadżety

Jesień stwarza nam tak wiele możliwości, że nie potrzebne nam dodatkowe confetti czy balony, które wypełniają wnętrze. Zadbajmy o naturalne akcesoria, przydatne w trakcie sesji fotograficznych, pochodzące wprost od matki natury. Zabawa w wielobarwnych liściach, które rozwiewają się wokół was czy nawiązanie do dionizjów i wzajemne karmienie filetowymi winogronami. Równie ciekawie będą wyglądać kosze kipiące od jesiennych jabłek, gruszek czy dekoracje z dyni. 

Gdy pogoda płata nam figle

Nie bądźmy nadmiernymi optymistami, polska jesień nie zawsze bywa złota i promienna. Potrafi sprawić, że sesja bywa wymagająca dla was i fotografa. Liczmy się z deszczem, błotem i niską temperaturą i przekształćmy te wady w zalety. To nic trudnego, czasem wystarczą tylko chłodne filtry, aby wyczarować nieco mroczny, ale i tajemniczy klimat. Ucieczka przed deszczem? Czuły pocałunek, pod rozłożonym parasolem, doświetlonym ledami, które dają ciekawy blask? Taka sesja będzie z pewnością niezapomniana, chociaż na wszelki wypadek zadbajcie o klimatyczne wnętrze w pobliżu. 

Produkt dodany do ulubionych