Dzień ślubu to wyjątkowa uroczystość nie tylko dla państwa młodych i ich rodzin, ale także dla zaproszonych gości. Oryginalny styl wręczanych im zaproszeń ślubnych wykonanych ręcznie zapadnie w pamięć i będzie oznaką wyjątkowego szacunku. Ważne, aby ten dzień zapisał się we wspomnieniach wszystkich uczestników uroczystości, co zagwarantuje dbałość o najdrobniejsze elementy jej oprawy. 

Dla kogo są ręcznie robione zaproszenia?

Globalizacja i pośpiech naszego życia spowodowały, że większość jego sfer wygląda podobnie na całym świecie. Jemy te same potrawy, zakładamy podobne ubrania, oglądamy seriale masowej produkcji. Wyjątkowy dzień, w którym wiążemy swoje losy z drugą osobą powinien mieć także wyróżniającą się oprawę. Przygotowując się do uroczystości ślubnej i weselnej, wybierzmy zaproszenia na ślub przygotowane zgodnie z naszymi upodobaniami i indywidualnym gustem. To one będą zapowiedzią i swoistą reklamą tego szczególnego dnia. Wykonane ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze detale, zaproszenia staną się nie tylko jego wizytówką, ale także miłą pamiątką po latach. Rękodzieło stworzone z myślą o uwzględnieniu charakterów Państwa Młodych i specyfiki przygotowywanej przez nich uroczystości to propozycja odpowiednia dla wszystkich osób zmęczonych uniformizacją i banalnością popularnych trendów.

Zaproszenia w stylu boho
Piękne zaproszenie z eukaliptusem i fotografią narzeczonych
nowoczesne zaproszenia ślubne z nadrukiem

Jak wyglądają ręcznie robione zaproszenia na ślub?

Rustykalna, kojarząca się z domowym ciepłem kratka, ekologiczne motywy roślinne, bajkowy styl retro czy eleganckie, klasyczne wzory z tłoczeniami – w sklepie internetowym RoyalDekor.pl każde zaproszenie jest wyjątkowe i przygotowywane z myślą o spełnieniu pełnej gamy potrzeb naszych klientów. Tworząc ręcznie robione zaproszenia ślubne używamy papierów wysokiej jakości marki Fedrigoni sprowadzanych z Włoch bądź niemieckiej firmy Koehler, a także aplikacji wykonywanych ręcznie i z dbałością o wszystkie szczegóły. Styl każdego zaproszenia, formatowanie wierszy i tekst zostaje wybrany po rozmowach z nowożeńcami dotyczącymi motywu przewodniego imprezy ślubnej. W przypadku osób niezdecydowanych, służymy poradą w wyborze odpowiednich zaproszeń. Nasze sugestie już wiele razy okazywały się pomocne nie tylko w tej kwestii, ale też inspirowały styl całej uroczystości ślubnej.

Dodatkowe elementy oferty ślubnej

W naszej ofercie, stworzonej z myślą o wyjątkowej atmosferze ślubu i wesela, znajdują się nie tylko zaproszenia, ale też dostosowane stylistycznie winietki na stół, podziękowania Mercizawieszki na alkohol czy karty menu. W zależności od wyboru przewodniego motywu zaproszeń ślubnych, jesteśmy w stanie przygotować elementy dekoracji stołów i sali, które przyczynią się do stworzenia niepowtarzalnego charakteru uroczystości.

Nasza praca to nie tylko obowiązki, ale przede wszystkim pasja tworzenia we współpracy z przyszłą Młodą Parą wyjątkowej atmosfery tak ważnego dnia ich życia. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w pomysły i potrzeby naszych klientów jesteśmy w stanie spełnić ich oczekiwania. Największą nagrodą jest dla nas zadowolenie i uśmiech, jaki po latach wywołują zaproszenia będące symbolem rozpoczęcia wspólnej drogi w małżeństwie.

Produkt dodany do ulubionych