Wprawdzie nie każde wesele wiąże się ze spożyciem alkoholu, jednak na większości tego rodzaju uroczystości na stołach nie brakuje różnych rodzajów trunków. Wódka weselna jest bardzo mocno zakorzeniona w tradycji organizowanych z okazji ślubu przyjęć i większość osób nie wyobraża sobie bez niej udanej imprezy. Często butelka weselnej stanowi nagrodę w popularnych konkursach i zabawach organizowanych podczas przyjęcia. Tradycyjnie obdarowuje się nią gości na pożegnanie. Stanowi wyraz podziękowania od Młodej Pary za udział we wspólnej zabawie. Hitem na weselnych stołach są butelki alkoholu ozdobione pięknymi, spersonalizowanymi zawieszkami. Te dekoracyjne drobiazgi z powodzeniem zastępują naklejki i są znacznie mniej kłopotliwe. Wystarczy umieścić zawieszkę na szyjce butelki, by dodać jej elegancji i weselnego charakteru.

Biel – subtelna i elegancka dekoracja

Zawieszki na alkohol serwowany podczas przyjęcia weselnego zyskały wielu zwolenników dzięki swojej prostocie a zarazem elegancji. Aby ozdobić nimi butelkę wystarczy zawiesić je na niej. Naklejki, choć efektowne wymagają znacznie więcej uwagi i zachodu a powszechnie wiadomo, że podczas organizacji przyjęcia weselnego czas ma duże znaczenie. Niezwykle subtelną a zarazem wytworną ozdobą są zawieszki na trunki w kolorze białym, który nieodmiennie kojarzy się ze ślubem i suknią Panny Młodej. Dyskretną dekorację kartoników stanowią proste wzory. Utrzymane w duchu minimalizmu białe zawieszki wspaniale uzupełnią oprawę eleganckiego przyjęcia.

Odrobina złotego blasku – luksusowa ozdoba butelki

Jeżeli kochacie niebanalne dodatki z połyskiem złota, możecie dopełnić oprawę przyjęcia weselnego zawieszkami na alkohol wykonanymi z dodatkiem lśniącej złotej lub srebrnej folii. Takie drobiazgi przykuwają uwagę gości i kojarzą się z luksusem. Ozdobna czcionka i dodatek złota wspaniale udekorują Wasze inicjały lub pełne imiona, które zazwyczaj umieszcza się na zawieszkach. Butelka weselnej wódki z ozdobną, błyszczącą zawieszką będzie doskonałym upominkiem na podziękowanie za udział w uroczystości weselnej.

Żywe barwy – symbol radości i dobrej zabawy

Kropla alkoholu ma zapewnić dobry humor i chęć do zabawy podczas wesela. Zawieszki na butelki udekorowane motywami kwiatów i liści w wesołych, żywych kolorach doskonale wpisują się w radosny charakter uroczystości. Kolorowa, przykuwająca uwagę zawieszka wprost zachęca, by wznieść toast za zdrowie Młodej Pary. To piękna ozdoba, która uświetni i dopełni oprawę wesela.

Romantyczne pastele – weselna klasyka

Wesele jest okazją, która ma uczcić zawarcie małżeństwa i miłość łączącą Młodą Parę. Tradycyjnie kojarzą się z nim pastelowe wzory przedstawiające kwitnące kwiaty i ozdobne liście. Takie ozdoby są często wybierane do dekoracji stołów, sali weselnej oraz zaproszeń czy winietek. Romantyczne kompozycje roślinne mogą stanowić motyw przewodni, który będzie zdobić zawieszki na alkohol. Klasyczne wzory będą doskonale uzupełniały oprawę przyjęcia weselnego urządzonego w dowolnym klimacie. Dekoracyjne zawieszki na butelki alkoholu podkreślą odświętny charakter wyjątkowych chwil spędzonych podczas weselnej zabawy.

Spersonalizowane napisy

Zawieszki na alkohol zyskają unikalny charakter, jeżeli zdecydujecie się umieścić na nich swoje imiona bądź inicjały. Możecie samodzielnie wybrać czcionkę, która zostanie wykorzystana do ich wydruku. Doskonałym pomysłem jest uzupełnienie kartoników wesołym hasłem zachęcającym gości do wznoszenia radosnych weselnych toastów. Zabawna sentencja z pewnością zwróci uwagę zaproszonych na przyjęcie i u niejednej osoby wywoła uśmiech. Oprócz rubasznych tekstów można także zdecydować się na ozdobienie zawieszek romantycznym cytatem czy fragmentem wiersza. O treści, która pojawi się na zawieszkach do butelek możecie zdecydować samodzielnie lub skorzystać z najbardziej popularnych wzorów.

Produkt dodany do ulubionych