Ślub to wielkie wydarzenie w życiu dwojga młodych ludzi, dlatego planowany jest z odpowiednim wyprzedzeniem i dużą pieczołowitością.  Inspiracją w kreowaniu oprawy uroczystego dnia zaślubin mogą być dla Ciebie najnowsze modowe trendy. Przedstawiamy, w jakim kierunku podąży moda ślubna w nadchodzących miesiącach.

Obecność ulubionego zwierzaka

Zwierzęta odgrywają ważną rolę w życiu wielu osób. W 2020 roku modne będzie zabranie czworonożnego ulubieńca na swój ślub. Jeżeli pupil towarzyszy Ci w codziennym życiu, dlaczego nie miałby być przy Tobie w przełomowym momencie, jakim jest zawarcie małżeństwa?

Nowe zaproszenia ślubne

Bliżej przyrody

Coraz większą wagę przywiązuje się do dbałości o środowisko naturalne. Z pewnością trendy modowe, wspierające działania korzystne dla przyrody są godne poparcia. Nowocześni państwo młodzi powinni zadbać, by ich ślub i wesele były zorganizowane w jak największym stopniu pro-eco.

Botaniczne zaproszenia ślubne

Szwedzkie stoły

Możliwość samodzielnego wyboru dań i przekąsek przez gości weselnych jest doskonałym pomysłem. Nie tylko korzystnie wpłynie na koszt przyjęcia weselnego, ale pozwoli każdemu wybrać najbardziej odpowiadające jego gustom smakołyki. W 2020 modne będą oryginalnie udekorowane szwedzkie stoły. Atrakcją dla zaproszonych osób może być także samodzielne komponowanie drinków.

Większa troska o rozrywkę dla gości

W ostatnich latach można zaobserwować rozwój pomysłów na uatrakcyjnianie przyjęcia weselnego dla gości. Zaproszenie iluzjonisty, profesjonalnego barmana czy zespołu tancerzy doskonale wpisuje się w ślubne trendy na 2020 rok. Zapewnienie ciekawych i niestandardowych rozrywek zaproszonym jest przejawem troski o ich dobrą zabawę podczas uroczystości.

Zobacz: Zaproszenia na ślub i wesele

Tort jako dzieło sztuki

W 2020 roku bardzo istotną rolę będzie odgrywał tort weselny. Okazały, prezentujący się jak małe dzieło sztuki tort powinien nie tylko cieszyć oczy, lecz również pysznie smakować. Modne będą nietypowe smaki tego weselnego ciasta oraz ciekawe dodatki, np. jadalne kwiaty.

Oświetlenie tworzy klimat

Nie da się ukryć, że dzięki światłu można doskonale budować nastrój. Ślub i wesele stanowią pewnego rodzaju spektakl, który rozgrywa się z udziałem zaproszonych gości. Podobnie jak scena w teatrze, sala weselna powinna zostać odpowiednio oświetlona. Szczególnie ważne momenty, jak oczepiny czy podziękowania dla rodziców nabiorą jeszcze większego wyrazu, gdy podkreśli je zmieniające się światło.

Wyrazisty motyw przewodni

Ważną rolę podczas organizacji ślubu i wesela w 2020 roku będzie odgrywał wyrazisty motyw przewodni. Możesz urządzić wesele w stylu rustykalnym lub boho, możesz także zaszaleć jeszcze bardziej i wybrać na główny motyw ulubiony film, serial lub książkę. Jeżeli Twoi goście włączą się w zaplanowaną oprawę, z pewnością czeka Was niezwykła zabawa.

Spersonalizowany strój

Moda ślubna dotycząca stroju państwa młodych już dawno odeszła od standardów białej sukni i czarnego garnituru. Obecnie jeszcze bardziej stawia się na indywidualne preferencje. W 2020 roku modne ubrania ślubne mogą wręcz zawierać elementy szczególnie lubiane przez młodych w codziennych strojach. Panna młoda w glanach czy ramonesce raczej nie powinna nikogo zdziwić. No...może kilku szczególnie konserwatywnych członków rodziny lekko uniesie brew. Ten trend podkreśla, że organizacja ślubu i wesela ma uwzględniać przede wszystkim gusta i marzenia pary młodej.

Produkt dodany do ulubionych