Pandemia przekreśliła weselne plany wielu par. Znaczna część uroczystości została przeniesiona na kolejny sezon, dlatego w 2021 roku możemy spodziewać się nie tylko obfitości przyjęć, ale także różnorodności w trendach! Co nas czeka?

Dekoracje weselne

Nie podlega wątpliwości, że to właśnie aranżacja sali stanowi fundament udanego przyjęcia. Nic przecież tak skutecznie nie wprawia w weselny nastrój, jak odpowiednie ozdoby oraz dodatki! Wielu nowożeńców, którzy byli zmuszeni do przeniesienia swojej imprezy, zdecydowało się przeorganizować zaplanowany wcześniej wystrój.

Boho, wiejski klimat, minimalizm…

Bądź co bądź, to kolejny sezon, w którym będą królować powyższe style. Zdaje się, że wystrój glamour odchodzi powoli do lamusa. Pary decydują się na wprowadzanie mniej podniosłej atmosfery na poczet swojskiego, ciepłego klimatu, który ma wprawić gości weselnych w komfortowy nastrój.

Odrobina przepychu, czyli namiastka baroku

Nie jest jednak tak, że obecnie zupełnie rezygnuje się z pokaźnych dodatków. Nic bardziej mylnego! Niezaprzeczalnym hitem nadchodzącego sezonu są zdecydowanie bukiety XXL, a także obfite kompozycje kwiatowe na stołach czy całej sali. Równie popularnym rozwiązaniem wydają się ścianki do zdjęć, które skutecznie przykuwają uwagę gości.

Kolorystyka

Nadal pozostajemy w pastelowych, delikatnych barwach. Pudrowy róż, zmysłowy beż oraz baby blue to odcienie, które będą królować w sezonie weselnym 2021. Możemy jednak spodziewać się odrobiny nowości. Jako że wspomniana kolorystyka jest w modzie już przez dłuższy czas, to pary młode oraz wedding plannerzy decydują się na wprowadzenie powiewu świeżości. To właśnie pastelowe odcienie żółci, pomarańczy, fioletu czy zieleni zaskoczą nas w przyszłym sezonie.

Stylizacje pary młodej

Zdaje się, że tu również możemy oczekiwać odrobiny szaleństwa. U panów coraz częściej poszukuje się bardziej ekstrawaganckich rozwiązań w stylizacji. Nudne, jednobarwne garnitury coraz częściej ustępują ciekawym kolorom lub wzorom. W zeszłym sezonie modnym elementem stroju pana młodego była marynarka w odcieniu burgundu. W 2021 roku możemy spodziewać się podobnych rozwiązań.

Suknia ślubu podczas wesela to element, na który wszyscy goście zwracają uwagę. Analizując katalogi projektantów, można dojść do wniosku, że największym hitem okaże się koronka. Wbrew pozorom nie będą to delikatne suknie, a raczej odważne oraz niekonwencjonalne fasony.

Atrakcje podczas wesela

To niezwykle ważny punkt każdego przyjęcia. Bardzo istotne jest jednak, aby nie przesadzić z liczbą planowanych atrakcji. Ich zbyt duża ilość może przytłoczyć gości i odciągnąć uwagę od najważniejszych uczestników imprezy. Dobrze znaleźć złoty środek, który pozwoli na wspólne biesiadowanie przy stole oraz odrobinę rozrywki.

Każda para młoda chce, aby ich wesele było jak najbardziej wyjątkowe i zapadło w pamięć wszystkich gości na długi czas. Z tego powodu coraz więcej organizatorów decyduje się na wprowadzanie nietypowych rozwiązań, które zaskakują. Dobrym przykładem jest gra w koło fortuny, którą poprowadzi zespół bądź DJ. Równie ciekawymi propozycjami są:

  • maszyna do robienia popcornu lub waty cukrowej;
  • lody zamiast słodkiego stołu;
  • tatuaże z henny;
  • szisza;
  • karaoke.

Produkt dodany do ulubionych