Pandemia to bardzo trudny okres nie tylko dla branży weselnej, ale także dla samych par młodych. Niepewność i stres odbierają im wesoły okres przygotowań i oczekiwania. Dotyczy to nie tylko dnia wesela, ale także wieczorów panieńskich i kawalerskich. Jak zorganizować te imprezy w nowej rzeczywistości?

Zabawa w domowym zaciszu

Nie podlega wątpliwości, że najbezpieczniejszą opcją okaże się domówka. Wówczas nie musisz przejmować się potencjalnymi zmianami w obostrzeniach. To w zasadzie także metoda na obniżenie kosztów imprezy. Zabawa w domu także może być niezapomniana! Wybierz motyw przewodni, zaopatrz się w dekoracje, zaplanuj wcześniej gry, a także zakup alkohol. Dobrym pomysłem będzie także zamówienie cateringu, który nieco odciąży Cię od przygotowań. Jeszcze tylko doborowe towarzystwo i dobra zabawa gwarantowana.

Niecodzienne atrakcje

Nie jest tak, że wieczór panieński czy kawalerski musi być obligatoryjnie imprezą. Po pierwsze nie każdy ma ochotę na tego typu rozrywkę, a po drugie w czasach pandemii może okazać się to nieco utrudnione. Z tego powodu warto nieco inaczej świętować ten dzień. Zaplanuj nietypową atrakcję, na którą zawsze miałaś ochotę, ale brakowało Ci czasu bądź zapału. Co powiesz na escape room, paintball lub wyprawę off-road? Coraz popularniejszą rozrywką są także profesjonalne sesje zdjęciowe, które swoją drogą będą zarazem świetną pamiątką. Możesz mieć pewność, że ten dzień będzie niezapomniany. 

Jednodniowy wyjazd

To nieco bardziej ryzykowna opcja, jednak kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Wybierz miejsce na mapie Polski, do którego zawsze chciałeś się wybrać. Jeżeli sytuacja będzie na tyle korzystna, być może uda się Wam zostać tam na weekend. Wtedy też możecie tam zorganizować imprezę. W przypadku, gdy hotele będą zamknięte, pozostaje wam jednodniowy wyjazd. Stwórzcie plan wycieczki, odwiedźcie ciekawe miejsca i pospacerujcie w miłym otoczeniu. Ciekawym kierunkiem może okazać się polskie morze, Mazury bądź góry.

Luksusowa podróż

Jeżeli Ty i Twoi współuczestnicy dysponujecie nieco większym budżetem, możecie zdecydować się na zagraniczny wyjazd. To oczywiście niepewna opcja, jednak jeżeli chcecie, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, to warto zaryzykować. Wybierzcie, które nieco mniej rygorystycznie podchodzi do obostrzeń i nie wymaga negatywnego testu do przekroczenia granicy. Wówczas nie będziecie musieli martwić się o odwołanie wyjazdu w ostatniej chwili.

Regeneracyjne popołudnie

Dobrym pomysłem może okazać się całodniowy pobyt w SPA. Wbrew pozorom nie jest to tylko propozycja dla pań! Nieco odpoczynku i relaksu przyda się każdemu, a już szczególnie przed emocjonującym okresem przedślubnym. Wybierz się do SPA z miłym towarzystwem i nabierz sił przed tym szczególnym dniem. Masaże, zabiegi regeneracyjne, kąpiele w jacuzzi… brzmi nieźle, prawda? Jeżeli sytuacja na to pozwoli, możecie wybrać się tam nawet na cały weekend. 

Nie da się ukryć, że obecna sytuacja nieco utrudnia organizację jakichkolwiek okoliczności. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Grunt to odrobina pomysłowości i dobra organizacja.

Produkt dodany do ulubionych