Przepych, blask, rozpusta, przeciwieństwo minimalizmu, kojarzące się z czasami świetności Hollywood. Uwielbiany przez największe gwiazdy, stąpające po czerwonych dywanach. Niełatwo jest przedstawić zwięzłą definicję stylu glamour. Jedno jest pewne – budzi skrajne emocje. Jeśli blichtr i eklektyzm to klimaty, w których czujemy się jak ryba w wodzie, warto zorganizować przyjęcie weselne w stylu glamour. Jakie zaproszenia ślubne glamour wpasują się w blask hollywoodzkich fleszy?

BIEL + ZŁOTO = STYL GLAMOUR!

Połączenie bieli ze złotem to klasyczne zestawienie, pożądane szczególnie w czasie ważnych uroczystości, ze ślubem na czele. Złoto podkreśla podniosłość ceremonii, a biel symbolizuje prostoduszność i czystość. W takim tonie zaprojektowane zostały zaproszenia ślubne Złote Retro.

Zaskoczenie spotyka nas już na samym początku. Projektanci zrezygnowali z tradycyjnej formy książeczki na rzecz dwóch bilecików. Pierwszy poinformuje gości w zwięzły sposób o miejscu i czasie odbycia uroczystości, a w drugim zawarte mogą być, np. życzenia państwa młodych odnośnie podarków. Głównym elementem ozdobnym zaproszenia jest ciągnięta przez konia kareta. Wydruk z metalizowanej złotej folii przywodzi na myśl dawne dworskie ceremonie, pełne przepychu i elegancji.

GLAMOUR JAK SIĘ PATRZY!

Zarówno bazy bilecików z informacjami, jak i dedykowane do kolekcji koperty, wykonano z papieru barwy starego złota. Wnętrze koperty wyłożono złotą folią, a całości dopełnia biały lak do kopert, która akcentuje powagę uroczystości i dodaje szyku.

ZŁOTO NA ZAPROSZENIACH ŚLUBNYCH W POTRÓJNEJ DAWCE

Styl glamour nie istnieje bez przepychu, złota i blasku. Tymi wartościami kierowali się projektanci, tworząc zaproszenia ślubne z kolekcji Glamour Gold.

Podstawę kompozycji Glamour Gold stanowią poziome pasy. Najbardziej zewnętrzny, środkowy, wykonany z białego metalizowanego papieru, zawiera imiona oraz inicjały państwa młodych, a także ozdobny motyw w postaci roślinnego ornamentu. Pod nim znajduje się element wykonany ze złotego lustrzanego papieru. W górny oraz dolny pas układają się fragmenty bazy w kolorze starego złota. Po otwarciu bileciku goście znajdą wszystkie potrzebne informacje dotyczące ceremonii.

Dedykowana biała koperta nie zapowiada tak zdobnej zawartości. Jedyną wskazówką okazuje się być pieczęć w barwie złota, która pilnie strzeże sekretów bileciku. Jakże zaskoczeni będą goście, których po tak niepozornym początku, oślepi blask kompozycji Glamour Gold?

KWIATY TEŻ MOGĄ BYĆ GLAMOUR!

Ślub oraz wesele nie mogą obejść się bez kwiatów. Wianek panny młodej to silnie zakorzeniona tradycja. Roślinność wśród wielu ozdób sali weselnej czy kościoła nadaje wystrojowi lekkości i poczucia więzi z naturą. Kwiaty w pierwszej chwili nie kojarzą się ze stylem glamour. Dla wszystkich fanów obu stylistyk zaprojektowano kolekcję Złote Lustro, która odnajduje równowagę pomiędzy hollywoodzkim przepychem a naturą.

Główny element ozdobny bileciku stanowi motyw róż. Delikatne kwiaty układają się w obramowanie. Stanową klamrę, spinającą i ożywiającą całą kompozycję. W centrum eleganckiego zaproszenia znajdziemy imiona pary młodej oraz datę ślubu. Bazę pod białą kartką stanowi błyszczący, złoty papier. Całość przewiązano uroczym sznurkiem. Kwiecisty symbol miłości okolony złotą ramą – czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie natury i stylu glamour?

Całą kompozycję dopełnia różowa koperta na zaproszenia z wewnętrznym wykończeniem ze złotego papieru lustrzanego. Świeć się i błyszcz – oto dewiza stylu glamour!

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.