Sezon ślubny kojarzy się nierozerwalnie z okresem wiosenno – letnim. W tym czasie organizowanych jest najwięcej ślubów i wesel. Ciepła pogoda, możliwość swobodnego wychodzenia na dwór, krótkie noce - to tylko niektóre argumenty, przemawiające za przygotowaniem uroczystości w okresie od maja do sierpnia. Nie zapominajmy jednak o walorach zimy. Jakie zaproszenia i dodatki wybrać przy aranżacji zimowego ślubu i wesela?

Ślub zimą? Dlaczego nie!

Nadal niewiele osób decyduje się na organizację najważniejszej uroczystości w życiu w okresie zimowym. Obawiają się paskudnej pogody, zimna czy problemów z dojazdem, związanych ze śliską nawierzchnią. Prawda jest taka, że latem aura na zewnątrz również potrafi płatać figle i nie da się zamówić wymarzonej pogody. Przy odrobinie szczęścia, świat zimą wygląda jak z bajki. Skrzący się na słońcu śnieg, zwisające z dachów sople – krajobraz jak z „Krainy Lodu”. Która księżniczka o tym nie marzy?

Nie pozostaje obojętną kwestia finansowa. Zimą wynajęcie sali czy pokojów hotelowych dla gości jest dużo tańsze niż latem.

Nie czekaj do ostatniej chwili - zamów tanie zaproszenia ślubne

Warto rozważyć też plenerową sesję ślubną w klimacie zimowym. Niesamowite kadry z ośnieżonymi widokami będą przywodziły na myśl wszystkie szczęśliwe chwile wyjątkowego, magicznego dnia.

białe zaproszenia z ekologiczną kopertą

Zaproszenia na ślub w zimowym klimacie

Przygotowania do organizacji ślubu i wesela warto zacząć od sporządzenia listy gości i zamówienia zaproszeń ślubnych. W zimowy anturaż doskonale wpiszą się bileciki z kolekcji „Black&White”. Zaproszenia wykonano z białego, perłowego papieru na czarnej bazie. Lekko połyskujący, skrzący materiał daje wrażenie kartki powleczonej warstwą szronu. Na elementy dekoracyjne składają się czarne ornamenty, przywodzące na myśl barokowe ozdobniki, jednak bez nadmiernego przepychu. W „Black&White” króluje elegancja. Dzięki nieśmiertelnemu połączeniu czerni z bielą, zaproszenia nie będą kłócić się z innymi elementami wystroju i mogą ozdabiać każdy salon.

Jeśli chcemy postawić na blask i modny w obecnych trendach styl glamour, warto zdecydować się na zaproszenia „LadyBrokat”. Przykuwający uwagę, metalizowany papier skrzy się w promieniach światła, dając różne, ale nieodmiennie fascynujące, widowisko, w zależności od kąta widzenia. Zupełnie jak śnieg w mroźny, słoneczny dzień. Gdyby komuś blasku było jeszcze mało, do kompozycji dołączono również papier brokatowy. Dopełnienie całości stanowią dwie bezbarwne cyrkonie, gustownie wkomponowane w roślinny ornament. Kolekcja dostępna jest w kolorach srebrnym, różowym i granatowym. Bo kto powiedział, że odcienie niebieskiego czy różu nie kojarzą się z zimą?

Życie w zgodzie z naturą brzmi jak dobry plan. Dlaczego by nie podzielić się nim z innymi? Wykonane na bazie z papieru ekologicznego rustykalne zaproszenia „Rustykalna Sosna” emanują naturalnym, przytulnym klimatem. Motywem głównym zaproszenia jest sosna. Rysunek główny ukazuje wieniec iglastych gałązek, poprzetykanych jagodami. Klimat iście bożonarodzeniowy! Wykończenie kartki stanowi przewiązany, lniany sznureczek, wpasowujący się w ekologiczną, naturalną stylistykę. „Rustykalna Sosna” to doskonały wybór, jeśli termin uroczystości wypada nieopodal grudniowych świąt albo organizujemy wesele w wiejskiej szopie lub świetlicy.

W zimowy klimat doskonale wpisze się zaproszenie „Bianco”. Głównym elementem zdobiącym eleganckie zaproszenia ślubne jest papier z tłoczeniem, przywodzącym na myśl płatki śniegu. Niebanalnym rozwiązaniem wydaje się umieszczenie imion państwa młodych oraz daty ślubu na oddzielnym bileciku. Projektanci uzupełnili niewielką karteczkę satynową kokardką i bezbarwną cyrkonią, co dodało szyku i elegancji. Cała kompozycja, skąpana w bieli, nie kłóci się z większością motywów ślubnych. Będzie bezpiecznym wyborem, ale z pewnością wzbudzi zachwyt zapraszanych gości.

Produkt dodany do ulubionych