Dlaczego warto wybrać styl glamour?

Otóż niełatwo jest powstrzymać się od miliona słów, jakie mogłyby w punkt wyjaśnić znaczenie słowa „g l a m o u r”. Styl ten w wielu dziedzinach cieszy się ogromnym zainteresowaniem, czy to w aranżacji wnętrz, w modzie, w muzyce, a wreszcie w zaproszeniach ślubnych. Niemniej jednak nietrudno stwierdzić, iż styl glamour w ówczesnym świecie to jeden z bardziej gorących trendów. Jego ekstrawagancja połączona z luksusem, czar i ilość piękna, jaką oddaje w dobrym „pakiecie” powoduję zachwyt niejednej młodej pary. Zaproszenia w tym stylu podbijają serca nie tylko młodych par, ale także ich gości.

Zaproszenie ślubne marmur

Złoty marmur

Zaproszenie marmurkowe z pięknym metalizowanym sznureczkiem

Zaproszenie ze złotym geometrycznym sercem

Złocone serce

Geometryczne eleganckie zaproszenie glamour

Białe zaproszenie ze złoceniem

Złote gałązki

Minimalistyczne zaproszenie glamour

Co je wyróżnia?

Jest to styl ponadczasowy, odważny, nadający swoistego charakteru każdej uroczystości. Co najciekawsze! Połączenie ze sobą rozmaitych elementów wyróżnia odmiany stylu glamour, np. „modern glamour”, „rustic glamour”, „classic glamour” czy też „vintage glamour”. A więc warto zapamiętać jedną z najważniejszych żelaznych zasad: „the more the merrier” w tłumaczeniu „im więcej, tym lepiej”. Niewątpliwie zaproszenia na ślub glamour powinny emanować wytwornością, dlatego też nie może zabraknąć ponadprzeciętnych detali, pięknego wzornictwa, kwiatów, diamentów czy brokatu. Całość wykończona w sposób perfekcyjny tworzy dobrą jakość. Wypełnioną wyrazistością, pełną charakteru i nieoczywistej estetyki.

Kto powinien się na nie zdecydować?

W natłoku przygotowań do najważniejszego wydarzenia w życiu młodej pary jednym z pierwszych obowiązków jest wybór odpowiednich zaproszeń. Niewątpliwie zaproszenia w stylu glamour robią wrażenie nawet na najbardziej wymagającej osobie, W związku z tym młodzi nie muszą się martwić ewentualną krytyką zapraszanych gości. Otóż zaproszenia te kierowane są absolutnie do każdej młodej pary. Ci bardziej odważni zdecydują się na zaproszenia o charyzmatycznym wyglądzie, z gustownymi dodatkami i nutką blasku. Natomiast Ci bardziej ostrożni wybiorą zaproszenia o stonowanym wyglądzie, z połączeniem subtelności i nieco nowoczesnym designem.

Wesele w stylu glamour

Niektóre młode pary twierdzą, że wesele w stylu glamour kojarzy im się z przepychem. Przecież to tylko mylny stereotyp, otóż zdecydowanie nie-nie dajmy się zgubić. Oczywiście zaplanowanie ślubu i wesela w takiej oprawie nie należy do najłatwiejszych zadań, ale wystarczy podejść do tego w odpowiedni sposób, z wielką wytrwałością i starannością, a wówczas sukces jest gwarantowany.

Młoda para, przygotowując się do uroczystej ceremonii i decydująca się na styl glamour powinna pamiętać o wielu szczegółach związanych z oprawą weselną, m.in. doborze kwiatów dopełnionych kryształowymi koralikami, zwisającymi z wysokich kompozycji, srebrnych elementów, świec czy szklanych ozdób. Jednak największą ciekawość wzbudzają w gościach zaproszenia ślubne. To one wręczane są jako pierwsze i to one są początkiem urokliwej uroczystości, jakim jest ślub i wesele, ale również przy okazji pokazują gościom, jaki styl będzie dominował. Dlatego też ważny jest ich wcześniejszy wybór, gdyż młodzi w ferworze walki z czasem wybierają często przypadkowe zaproszenia, które nie oddają głównego przekazu. Zaproszenia glamour odznaczają się wyjątkowością i perfekcją, więc może to właśnie RoyalDekor jest Twoją inspiracją? ;)

Zamów już dziś swoje wymarzone zaproszenia na ślub:

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.