Kiedy zastanawiacie się jakie zaproszenia ślubne wybrać, z pewnością pod uwagę bierzecie wiele aspektów. Najważniejsze z nich to osobiste upodobania i gust, ale o gustach się nie dyskutuje. Podyskutujmy zatem o aspektach technicznych.

Czy w dzisiejszych nowoczesnych czasach najczęściej wybierane są kartki drukowane przez tzw. molochy poligraficzne? Produkowane seryjnie w ogromnych nakładach, często przechodzące przez taśmy produkcyjne całkowicie zmechanizowane, a ludzka ręka nawet się z nimi nie spotyka. Śmiało mogę powiedzieć, że nie, ponieważ świat zmierza w zupełnie innym kierunku.

Największą wartość ma dziś rękodzieło - Ręcznie robione zaproszenia ślubne.

Małe arcydzieła szyte na miarę, w pełni spersonalizowane. Takich właśnie ręcznie robionych zaproszeń ślubnych, okolicznościowych czy też kartek świątecznych oczekują potencjalni nabywcy.
Dlatego nasz młody, kreatywny i w pełni zaangażowany zespół pracuje pełną parą, aby takie kartki dla was wykonać. W pracy tej liczą się nie tylko wiążące terminy, ale i przede wszystkim nienaganna jakość wykonania.

Miłość do papieru

To właśnie dla was projektujemy z miłości do papieru oraz pięknych rzeczy jakie można z niego stworzyć. Jesteśmy dumni kiedy możemy sprostać waszym oczekiwaniom, a nasze zaproszenia są waszym wymarzonym wstępem do niejednokrotnie najpiękniejszych chwil w życiu.

Chcąc zaimponować, zapaść w pamięć i zaskoczyć waszych gości z pewnością wybierzecie ręcznie robione zaproszenia ślubne ponieważ żadna maszyna nie jest w stanie tak jak ludzka ręka, wetknąć w zaproszenie duszę.


Tylko dzięki ręcznym zdobieniom powstają małe dzieła sztuki.

Oto kilka przykładów ręcznie robionych zaproszeń.

zaproszenia-ślubne-ręcznie-zdobione
recznie-dekorowane-zaproszenie-na-wesele-royaldekor