Kiedy zastanawiacie się jakie zaproszenia ślubne wybrać, z pewnością pod uwagę bierzecie wiele aspektów. Najważniejsze z nich to osobiste upodobania i gust, ale o gustach się nie dyskutuje. Podyskutujmy zatem o aspektach technicznych. Czy w dzisiejszych nowoczesnych czasach najczęściej wybierane są kartki drukowane przez tzw. molochy poligraficzne? Produkowane seryjnie w ogromnych nakładach, często przechodzące przez taśmy produkcyjne całkowicie zmechanizowane, a ludzka ręka nawet się z nimi nie spotyka. Śmiało mogę powiedzieć, że nie, ponieważ świat zmierza w zupełnie innym kierunku.

Spersonalizowana papeteria na ślub i wesele

Największą wartość ma dziś rękodzieło. Małe arcydzieła szyte na miarę, w pełni spersonalizowane zaproszenia ślubne a także dodatki weselne. Takich właśnie ręcznie robionych zaproszeń ślubnych, okolicznościowych czy też kartek świątecznych oczekują potencjalni nabywcy. Dlatego nasz młody, kreatywny i w pełni zaangażowany zespół pracuje pełną parą, aby takie kartki dla was wykonać. W takiej pracy liczą się nie tylko wiążące terminy, ale i przede wszystkim nienaganna jakość wykonania.

Miłość do papieru

To właśnie dla was projektujemy z miłości do papieru oraz pięknych rzeczy, jakie można z niego stworzyć. Jesteśmy dumni, kiedy możemy sprostać waszym oczekiwaniom, a nasze zaproszenia są waszym wymarzonym wstępem do niejednokrotnie najpiękniejszych chwil w życiu. Chcąc zaimponować, zapaść w pamięć i zaskoczyć waszych gości z pewnością wybierzecie ręcznie robione zaproszenia ślubne, ponieważ żadna maszyna nie jest w stanie tak jak ludzka ręka, wetknąć w zaproszenie duszę. Tylko dzięki ręcznym zdobieniom powstają małe dzieła sztuki.


Oto kilka przykładów ręcznie robionych zaproszeń ślubnych.

zaproszenia-ślubne-ręcznie-zdobione
recznie-dekorowane-zaproszenie-na-wesele-royaldekor