Krata powraca w tym roku w wielkim stylu nie tylko na wybiegach modowych. Różana kratka to nowy projekt i nasza propozycja na 2018 rok dla wszystkich odważniejszych Par Młodych szukających niestandardowych wzorów w papeterii ślubnej.

Rustykalny charakter zaproszeń

Zaproszenia ślubne z tym motywem zostały wykonane w rustykalnym stylu na bazie papieru ekologicznego. To połączenie wianka z kraciastym wzorem, który jest atrybutem panny młodej, niewinności, oczekiwania. Dziś często pomijany zastąpiony na wzór kultury zachodniej welonem. Połączenie to daje odczucie swojskiego klimatu, zapowiedź wesela w stylu country z wiejskim stołem. A na nim ogórek kwaszony, smalec i bimber, czyli wszystko to, co potrzebne jest do dobrej weselnej zabawy ;).

Zapisz się w pamięci gości weselnych

Różana Kratka to nietuzinkowe zaproszenie ślubne, które na pewno zapadnie w pamięci waszych gości tworząc zapowiedź ślubu i wesela w rodzinnym, ciepłym i przyjaznym klimacie. Uroczystości, którą będzie się wspominało przez lata jako inną niż wszystkie, z oryginalnym tematem przewodnim. Zaproszenia plus cała papeteria z tej kolekcji z ciepłą czerwoną kratką może stanowić idealne tło do waszego wielkiego dnia. Projekt jest nieprzypadkowo pełen gorącej czerwieni kojarzącej się przede wszystkim z miłością.

Modne kolory w papeterii ślubnej

Kolor czerwony został ogłoszony przez Instytut Pantone jako jeden z najmodniejszych kolorów na sezon 2018. Instytut Pantone to amerykańscy eksperci, autorytet w dziedzinie barw. Zaproszenia wpisują się w najnowsze trendy ślubne. 

rustykalne zaproszenia ślubne kratka

Zobacz rustykalne zaproszenia ślubne!