Z doświadczenia wiemy, iż na samym początku przygotowań Narzeczeni często decydują się na modne w ówczesnych czasach motywy przewodnie wesela, mówi się: ile Młodych tyle motywów weselnych - od motywów romantycznych po podróżnicze. Każdy z nich jest frapujący, ale my jednak  pragniemy podkreślić, iż jednym z nich może być po prostu kolor, który stworzy konsekwentną i dopracowaną oprawę wizualną wydarzenia.


Srebrne zaproszenia na ślub


To dość silna barwa o odmiennym charakterze, który wpisuje się w krąg kolorów lekko zimnych. Trafne zastosowanie do niego odpowiednich elementów uczyni, że oprawa weselna nabierze luksusowego charakteru, wrażenie elegancji i szyku, a jego metaliczny odcień koloru szarego sprawia wrażenie wyjątkowości. Przygotowywanie srebrnych elementów należy zacząć od samego początku planowania uroczystości.
Zaproszenia ślubne, winietki czy też zawieszki mogą być skomponowane z dodatkami koloru srebrnego i tutaj warto wspomnieć o zaproszeniach ślubnych typu  "Classic" lub "Silver&White", które w łatwy i szybki sposób można nabyć w sklepie www.royaldekor.pl.  Ten doskonały duet kolorów finezyjnie ze sobą współgra. Połączenie bieli i srebra nadaje subtelności i zdecydowanie jest idealny dla osób, które pragną podkreślić wzniośle i wyjątkowo charakter swojego ślubu.


Elegancka papeteria weselna


Royaldekor swoim asortymentem udowadnia, że nawet zwykłe połączenie kilku prostych kolorów może cieszyć się wyjątkowością i  zdecydowanie przekłada się to na późniejszy zachwyt gości weselnych, których z pewnością nie może zabraknąć. To z nimi dzielimy radość tych niepowtarzalnych chwil i to właśnie ich pragniemy zawiadomić w sposób godny i wyjątkowy o jakże ważnym dla nas dniu.
Nasza firma lubi wyzwania, dlatego też jesteśmy po to, aby spełnić wymagania każdej Młodej Pary. Skupiamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły, które później tworzą jedną, spójną całość.
Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą zaproszeń ślubnych i nie tylko, a radość kupującego jest dla nas motywacją do projektowania kolejnych zaproszeń. 

Zobacz naszą propozycję:

  1. Srebrne zaproszenia ślubne Classic
  2. Srebrne zaproszenie na ślub ze zdjęciem
  3. Eleganckie zaproszenia ślubne

zaproszenie na ślub srebrne, wzory