W naszej ofercie pojawiło się zaproszenie greenery w rustykalnym stylu.


Co to właściwie jest greenery

Są to różne odcienie zieleni. Odkąd Instytut Pantone (amerykański, ekspercki autorytet w dziedzinie kolorów) ogłosił ten kolor kolorem roku w 2017 roku, cieszy się on niesłabnącą popularnością. Mimo że mijają kolejne lata to zapowiada się, że kolor natury dalej będzie wiódł swój prym i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par.


Co oznacza zieleń na zaproszeniach ślubnych

Kolor zielony symbolizuje nowy początek, zdrowy styl życia, kontakt z naturą, dbałość o środowisko naturalne. Kolor ten opisywany jest jako świeży, dający energię do stworzenia czegoś nowego. Dlatego też tak dobrze wpisuje się w tematykę ślubną. Wstąpienie w związek małżeński to nic innego jak nowy początek, dający życie i świeżość, a zaproszenia greenery idealnie wpasowuje się w ten model.

modne zaproszenie na 2018 zaproszenie na ślub greenerytreść do zaproszeń ślubnych greenery

Zaproszenie ślubne zielony wianek to sama natura.

Wianek będący głównym motywem przewodnim tej kolekcji stworzony jest z malowanych, akwarelowych soczystych liści sukulentów, eszewerii, eukaliptusa i kaktusa, a także liści paproci i asparagusa. Zieleń z brązowym papierem eko daje wrażenie kory z drzew. Połączenie to tworzy nietuzinkowy efekt wizualny.

Temat przewodni natura i zielone rośliny.

Jeśli wybieracie jako temat przewodni naturalne motywy zielonych roślin, to ta kolekcja będzie dla was najbardziej trafiona. Zaproszenie to i dodatki do niego są w stylu rustykalnym, wykonane na bazie papieru ekologicznego. Elegancji dodaje mu zielona satynowa kokardka.

Dodatki do zaproszeń w stylu greenery.

Winietki, zawieszki, menu i numerki będące na stole weselnym doskonale będą wyglądały np. z przystrojeniem z kory drzew wraz z zielonymi roślinami, mchem dekoracyjnym, które są modnym elementem dekoracyjnym od kilku lat w wystroju sal weselnych i kościołów.

pudełeczko ślubne greenerywinietka ślubna greenery
zawieszka ślubna greenerynumerek weselny greenery
menu weselne greenerywkładka do kopert zaproszenia greenery
naklejki koperty ślubne styl greenerypersonalizacja koperty ślubnej eko

Jeżeli zainteresował Cię styl greenery, sprawdź: