W naszej ofercie pojawiło się zaproszenie w stylu greenery.

Co to właściwie jest greenery?

Są to różne odcienie zieleni. Odkąd Instytut Pantone (amerykański, ekspercki autorytet w dziedzinie kolorów) ogłosił ten kolor kolorem roku w 2017 roku, cieszy się on niesłabnącą popularnością. Mimo, że mamy 2018 rok i nową barwę roku to zapowiada się, że kolor natury dalej będzie wiódł swój prym i cieszył się dużym zainteresowaniem wśród Młodych Par. Na dowód tego zobaczcie wypowiedź stylistki przyjęć Anny Dorot w Dzień dobry Polsko TVP.

link do filmu - TRENDY ŚLUBNE 2018 ROKU

Zieleń to życie.

Kolor zielony symbolizuje nowy początek, zdrowy styl życia, kontakt z naturą, dbałość o środowisko naturalne. Kolor ten opisywany jest jako świeży, dający energię do stworzenia czegoś nowego. Dlatego też tak dobrze wpisuje się w tematykę ślubną. Wstąpienie w związek małżeński to nic innego jak nowy początek, dający życie i świeżość, a zaproszenia greenery idealnie wpasowuje się w ten model.
modne zaproszenie na 2018 zaproszenie na ślub greenerytreść do zaproszeń ślubnych greenery

Zaproszenie ślubne zielony wianek to sama natura.

Wianek będący głównym motywem przewodnim tej kolekcji stworzony jest z malowanych, akwarelowych soczystych liści sukulentów, eszewerii, eukaliptusa i kaktusa, a także liści paproci i asparagusa. Zieleń z brązowym papierem eko daje wrażenie kory z drzew. Połączenie to tworzy nietuzinkowy efekt wizualny.

Temat przewodni natura i zielone rośliny.

Jeśli wybieracie jako temat przewodni naturalne motywy zielonych roślin to ta kolekacja będzie dla was najbardziej trafiona. Zaproszenie to i dodatki do niego są w stylu rustykalnym, wykonane na bazie papieru ekologicznego. Elegancji dodaje mu zielona satynowa kokardka.

Dodatki do zaproszeń w stylu greenery.

Winietki, zawieszki, menu i numerki będące na stole weselnym doskonale będą wyglądały np. z przystrojeniem z kory drzew wraz z zielonymi roślinami, mchem dekoracyjnym, które są modnym elementem dekoracyjnym od kilku lat w wystroju sal weselnych i kościołów.
pudełeczko ślubne greenerywinietka ślubna greenery
zawieszka ślubna greenerynumerek weselny greenery
menu weselne greenerywkładka do kopert zaproszenia greenery
naklejki koperty ślubne styl greenerypersonalizacja koperty ślubnej eko