Royaldekor prezentuje Piktogramy ślubne! 

Co to właściwie jest?

Piktogramy czyli ikony ślubne to zestaw obrazków, znaków, które mają za zadanie przedstawić zwykle to, co przekazuje się za pomocą słów. Moda na ikony ślubne przyszła do nas z zachodu i już na stałe zakorzeniła się w naszej kulturze zapraszania.
Popularność zdobyła sobie głównie poprzez swoją oryginalność oraz prostotę przekazu, który jest zdecydowanie łatwiejszy i bardziej swobodny niż przekaz słowny.Przez lata uzbierało się mnóstwo wierszyków odnośnie próśb jakie możecie mieć do gości już jako Para Młoda. Prośby te dotyczą głównie podarunków czyli prezentów i kwiatów. Dziś już nie ma w tym nic dziwnego, że w zaproszeniu można znaleźć wierszyk odnośnie wina zamiast kwiatów czy koperty z pieniędzmi zamiast prezentu.Piktogram jest nowoczesną odpowiedzią na wierszyki w zaproszeniach ślubnych

Nie ma nic bardziej wymownego i zarazem taktownego jak rebus stworzony z ikon ślubnych. Dzięki takiej formie przekazu możecie w delikatny sposób zasugerować waszym gościom wasze preferencje nie narażając się przy tym na to, że urazicie czyjeś uczucia, a co ważne unikniecie w ten sposób niechcianego prezentu.


Kilka roboczych fotek naszych nowych zaproszeń z piktogramami.

Zaproszenie-ślubne-piktogramyzaproszenia-slubne-piktogramy-zielone

Spodobały Ci się zaproszenia z piktogramami? Zobacz również: