Zaproszenia ślubne kwiatowe

Wiosna jest blisko. Czujecie już powiew wiosennego wiatru, słyszycie śpiew ptaków i czujecie zapach pierwszych wiosennych kwiatów? My też, dlatego wypuściliśmy dla was jakże lekką i wiosenną serię zaproszeń Wesołe Kropki tj. kwiaty w połączeniu z deseniem kropeczek, a to wszystko uwieńczone satynową kokardką. Zobaczcie sami! Motywy kwiatowe królują.

kwiecisty styl zaproszeń weselnych

Kwiaty w papeterii ślubnej to temat przewodni ostatnich lat. Motywy botaniczne wpisują się również w trendy ślubne na 2018 rok, co potwierdza fakt, że zaproszenia kwiatowe nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierając tego typu zaproszenie i dodatki weselne takie jak winietki, zawieszki na alkohol czy karty menu i podziękowania dla gości łatwiej utrzymać temat przewodni wesela na sali bankietowej, gdyż wystarczy zaopatrzyć stoły w tego samego rodzaju bądź koloru kwiaty. Dobrze jak bukiet ślubny Panny Młodej czy butonierka Pana Młodego również są utrzymane w podobnym stylu aby uniknąć niepotrzebnego chaosu i niekonsekwencji.

Motyw kawiatowy – dobry na każda porę roku

Kwiaty w papeterii ślubnej to temat przewodni ostatnich lat. Motywy botaniczne wpisują się również w trendy ślubne na 2018 rok, co potwierdza fakt, że zaproszenia kwiatowe nadal cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierając tego typu zaproszenie i dodatki weselne takie jak winietki, zawieszki na alkohol czy karty menu i podziękowania dla gości łatwiej utrzymać temat przewodni wesela na sali bankietowej, gdyż wystarczy zaopatrzyć stoły w tego samego rodzaju bądź koloru kwiaty. Dobrze jak bukiet ślubny Panny Młodej czy butonierka Pana Młodego również są utrzymane w podobnym stylu aby uniknąć niepotrzebnego chaosu i niekonsekwencji

piękne kwiaty wydruk na zaproszeniu

Royal Dekor oferuje również: