Stoisz przed wyborem zaproszeń na wyjątkowy dzień Twojego życia, jakim jest ślub i wesele? Zaproszenia ślubne w pastelowych barwach należą do najchętniej wybieranych druków wręczanych bliskim, których chcemy zobaczyć w trakcie uroczystości. Jakie zaproszenia ślubne utrzymane w pastelowych odcieniach warto wybrać? Podsuwamy 5 inspiracji, które pozwolą Parze Młodej dopasować druki zaproszeń idealnie do charakteru tego szczególnego dnia.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE PINK&LEMON

Subtelny kolor różowy i żółty posłużyły do stworzenia wyjątkowo oryginalnych zaproszeń, których projekt jest idealny dla Par Młodych poszukujących nieco innych motywów niż tradycyjne kwiaty. Akwarelowe malunki w kolorach różowym i żółtym stworzyły abstrakcyjną kompozycję, intrygującą swoim minimalizmem, a jednocześnie pełną ciepła. Zaproszenia wydrukowane na grubym kartonie o delikatnej fakturze mogą stanowić elegancką inspirację do wykreowania całej ślubnej i weselnej aranżacji, która z pewnością wyróżni się pośród innych.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE ROMANTYCZNE ANEMONY

Anemony – inaczej zawilce – to kwiaty, które bardzo często wykorzystywane są w ślubnych wiązankach i bukietach zdobiących weselne stoły. Symbolizują ulotność i nieśmiałość, a ich delikatna uroda pięknie podkreśla kreację Panny Młodej zarówno w pojedynkę, jak i w zestawieniu z innymi kwiatami. Zaproszenie ślubne Romantyczne Anemony to połączenie tych kwiatów z różami, gałązkami eukaliptusa i woskowymi, drobnymi kwiatuszkami, które daje uroczą i elegancką kompozycję. Nie zabrakło w niej również nowoczesnego akcentu, jakim są geometryczne kształty, na których umieszczona została kwiecista wiązanka, co nadało całości wyjątkowo uniwersalnego charakteru. 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE CLASSIC - WRZOSOWY RÓŻ

Róż w pastelowym, wrzosowym odcieniu to jeden z klasycznych ślubnych kolorów przewodnich, wybierany chętnie przez Pary Młode ze względu na swoją elegancję i możliwość efektownego zestawienia go z innymi barwami. Minimalistyczne w formie zaproszenie Classic – Wrzosowy Róż jest zarazem wyjątkowo eleganckie. Tradycyjna ślubna biel druków połączona z wrzosowym różem delikatnie połyskuje w świetle, a dodatkowego szyku nadaje zaproszeniu przewiązanie srebrnym sznureczkiem, dzięki czemu będzie ono pasować także do wesel inspirowanych stylistyką glamour.

ZAPROSZENIA ŚLUBNE LADY BROKAT WRZOSOWE

Oto kolejna odsłona wrzosowego różu – tym razem w metalizowanej wersji, zestawionej ze srebrnym, brokatowym papierem. Takie połączenie dało wyjątkowo szykowne zaproszenie ślubne, które dobrze wprowadzi gości w nastrój eleganckiej, uroczystości utrzymanej w klasycznym stylu. 

ZAPROSZENIA ŚLUBNE WIOSENNY WIANEK

Utrzymane w pastelowych odcieniach zaproszenie z modnym w ostatnich latach motywem wianka to propozycja dla wszystkich Par Młodych organizujących wesele w stylu rustykalnym, tradycyjnym lub eko. Delikatny, kwiatowy motyw wykorzystany w tym zaproszeniu ślubnym idealnie podkreśli charakter wyjątkowego dnia i daje dużą gamę możliwości, jeśli chodzi o wystrój sali weselnej.