Slide thumbnail

Sezon urlopowy w RoyalDekor 10-14 sierpnia
Zamówienia złożone po 22 lipca będą realizowane po urlopie

Bezpieczeństwo 

Rozumiemy, że dokonując zakupów online każdy myśli o bezpieczeństwie transakcji. Nawet w znanych portalach aukcyjnych zdarzają się oszustwa. Chcąc uwiarygodnić Royaldekor jako rzetelnego sprzedawcę przygotowaliśmy poradnik bezpiecznych zakupów. Drogi Kliencie dajemy możliwość sprawdzenia Royaldekor na wielu płaszczyznach. 

1. Wpis do CEIDG każda Firma musi posiadać taki wpis. 

Kliknij i sprawdź nas po nazwie firmy lub nr NIP (625 232 13 62) 

2. Opinie o Firmie oraz jej istnienie w mediach społecznościowych. Jeżeli Firma nie unika pojawiania się w takich portalach znaczy, że jest otwarta na interakcję z Klientem.

Sprawdź RoyalDekor na Facebooku
Sprawdź RoyalDekor w Google+
Sprawdź Royaldekor na Twitterze
Sprawdź Royaldekor na Instagramie
Sprawdź Royaldekor w Pintereście

3. Fizyczny adres przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że dokonując zakupu chcielibyśmy odebrać towar osobiście. Jeżeli sprzedawca robi problemy z tak błahego powodu, należy zachować szczególną ostrożność. Adres można potwierdzić we wpisie CEIDG. Jeżeli przedsiębiorca posiada biznesową wizytówkę Google można również sprawdzić jego wpis. Często znajdziemy w nim zdjęcia siedziby z zewnątrz i wewnątrz, zdjęcia zespołu oraz produktów. Dzięki mapie lepiej zlokalizujemy placówkę.

Sprawdź naszą biznesową wizytówkę Google.
Nasz adres: Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, 42-100 Kłobuck

4. Bezpieczeństwo płatności.

Royaldekor umożliwia płatność przelewem tradycyjnym na konto bankowe oraz transferem tpay.com.

5. Przesyłka rejestrowana

Sprawdź w jaki sposób będzie wysłana paczka z Twoim zamówieniem. Nasze produkty wysyłamy sprawdzoną Firmą DHL z możliwością śledzenia przesyłki. Dokładamy wszelkich starań do bezpiecznego pakowania. Świadczy o tym wiele pozytywnych opinii na temat zabezpieczenia przesyłki.

6. Regulamin sklepu

Każdy sklep online powinien posiadać REGULAMIN. Z niego dowiemy się miedzy innymi o warunkach odstąpienia od umowy oraz o udzielonej gwarancji.

7. NIP oraz REGON

NIP Royaldekor 625-232-13-62 
REGON Royaldekor 243170107

8. Realistyczne zdjęcia

Dbamy o dobrej jakości zdjęcia naszych produktów. Tak aby w pełni oddawały wygląd kupowanego przedmiotu. Z tego też względu umieszczamy po kilka zdjęć w aranżacjach. 

9. Serwis próbkowy

Żadne zdjęcie nie zastąpi fizycznego kontaktu z produktem. Dlatego uruchomiliśmy SERWIS PRÓBKOWY. Za jego pośrednictwem możemy zamówić dowolne zaproszenia z kolekcji Royaldekor. 

10. Certyfikat SSL

Nasza Firma korzysta z bezpiecznego szyfrowania danych. Dzięki temu wszelkie poufne informację są zabezpieczone. O certyfikacie świadczy zielona kłódka oraz adres strony rozpoczynający się od https

11. Uwaga na superokazje

Dobry produkt kosztuje. Niestety ale taka jest prawda. Jeżeli sprzedawca oferuje nam zaproszenia za symboliczną złotówkę wówczas należy się zastanowić z czego one są zrobione. Nasze zaproszenia w większości wykonujemy na włoskich papierach. Dzięki temu uzyskujemy ekskluzywny produkt.