Winietki ślubne Jest 12 produktów.

Organizacja tak niezwykłego przedsięwzięcia jakim jest ślub to nie lada wyzwanie. Najwięcej cennego czasu pochłaniają detale, które wbrew pozorom są bardzo istotne, ponieważ to one tworzą niepowtarzalny klimat, który już na zawsze pozostanie w pamięci waszej i waszych gości.

Dlatego oferujemy wam szeroki wachlarz winietek ślubnych, które pełni...

Organizacja tak niezwykłego przedsięwzięcia jakim jest ślub to nie lada wyzwanie. Najwięcej cennego czasu pochłaniają detale, które wbrew pozorom są bardzo istotne, ponieważ to one tworzą niepowtarzalny klimat, który już na zawsze pozostanie w pamięci waszej i waszych gości.

Dlatego oferujemy wam szeroki wachlarz winietek ślubnych, które pełnią rolę nie tylko dekoracyjną  na stole weselnym, ale dzięki nim unikniecie nieporozumień oraz wyścigów do stołów w celu zajmowania miejsc. Wśród naszych wizytówek, znajdziecie na pewno takie, które będą pasować do wystroju i tematu przewodniego na sali weselnej.

Więcej
Showing 1 - 12 of 12 items
 • Gama kolorystyczna winietek z kolekcji Szykowne paski sprawia, że pasują do niemalże każdego wystroju sal weselnych. Papier z którego są wykonane jest bardzo przyjemny w dotyku. Dzięki nadrukowanym paskom oraz kolorowemu bukiecikowi winietka wygląda bardzo ciekawie i na pewno przykuje uwagę gości. Kolekcja ta cieszy się dużą popularnością ze względu na...

  0,99 zł
  Winietki
 • 1 Opinie

  Wykonane z papieru ekologicznego oraz ecru o strukturze skóry. Przykuwają uwagę dzięki swojej kolorystyce. Główną ozdobą jest kwiatowy nadruk, bardzo modny w ślubnych kolekcjach. Kolekcja idealna dla tych, którzy lubią styl eko oraz rustykalny. Winietki są docenianym dodatkiem, ponieważ pomagają w organizacji przyjęcia i ułatwiają gościom znalezienie...

  1,10 zł
  Winietki
 • Winietki wykonane ze złotego lub srebrnego papieru z białą wklejką. Uroku oraz delikatności dodaje cyrkonia przyczepiona do ornamentu pod imionami gości. Dzięki inicjałom Państwa Młodych winietki stają się wyjątkowe i niepowtarzalne. Kolekcja ta jest połączeniem stylu eleganckiego z klasycznym. Idealnie sprawdzi się na nowoczesnych lub bogato zdobionych...

  1,10 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji " Bianco". Są to eleganckie winietki wykonane na bazie białego prążkowanego papieru, nazwiska gości i ornament nadrukowane na białym, gładkim, metalizowanym efektownie połyskującym papierze. Dopełnienie stanowi błyszcząca cyrkonia w kształcie rombu. Personalizacja za 0zł.

  1,10 zł
  Winietki
 • Wykonane z białego matowego papieru na którym wytłoczony jest wzór kwiatowy oraz z białego połyskującego papieru na którym nadrukowane są imiona gości. Dzięki temu, że mamy wybór kolorów tasiemek, każdy może dobrać kolor pasujący do klimatu w jakim odbędzie się przyjęcie. Kokardka którą jest przewiązana winietka dodaje uroku całości dzięki czemu stoły...

  1,25 zł
  Winietki
 • Niezwykle eleganckie i urocze winietki wykonane na bazie prążkowanego kartonu, imiona i nazwiska nadrukowane na gładzonym kartonie. Żywe kolory i perfekcyjna jakość druku. Winietki te nie tylko uproszczą rozsadzanie gości przy stołach, ale również dopełnią wystroju stołu weselnego. Personalizacja za 0zł.

  1,10 zł
  Winietki
 • Wykonane na białym prążkowanym papierze. Główną ozdobą są nadrukowane brązowe ornamenty pomiędzy którymi znajduje się imię i nazwisko gościa. Winietki świetnie sprawdzą się w klimacie retro. Wspaniale się prezentują na stołach dzięki czemu stają się elementem dekoracji. Nadają charakteru każdej sali. Swym wyglądem pozytywnie zaskoczą weselników i na długo...

  1,10 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji " Black&White". Są to eleganckie winietki wykonane na bazie białego perłowego papieru o fakturze punktu szpilki, nazwiska gości i ornament nadrukowane na białym matowym papierze o delikatnej fakturze płótna. Kolor cyrkonii : biały kryształowy Personalizacja: Gratis !

  1,00 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji " Black&White 2 ". Są to eleganckie winietki wykonane na bazie czarnego grubego kartonu z bardzo delikatnie mieniącymi się błyszczącymi drobinkami, nazwiska gości i ornament nadrukowane na gładkim białym metalizowanym papierze. Kolor cyrkonii : biały kryształowy Personalizacja za 0 zł.

  1,00 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji " Silver&White". Są to eleganckie winietki wykonane na bazie obustronnie metalizowanego papieru w kolorze srebrnym. Nazwiska gości nadrukowane na białym matowym papierze o delikatnej faktórze płótna. Kolor cyrkonii: biały kryształowy Personalizacja: Gratis !

  1,10 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji " Bella Rosa". Są to eleganckie winietki wykonane na bazie białego prążkowanego papieru, nazwiska gości i ornament nadrukowane na białym, gładkim, metalizowanym efektownie połyskującym papierze. Kolor różyczek: biały Personalizacja za 0zł.

  1,00 zł
  Winietki
 • Winietki Ślubne z kolekcji "Kryształowej". Wykonane na bazie wysokiej jakości bezdrzewnego, niepowlekanego, satynowego kartonu o fakturze płótna lnianego w kolorze bieli lub płótna kratkowanego w kolorze ecru Personalizacja: Gratis !

  0,55 zł
  Winietki
Showing 1 - 12 of 12 items