Koperty B6

Koperty to nieodzowny element papeterii. Choć obecnie korespondencja prywatna przeniosła się do sfery online, to wciąż istnieje potrzeba podkreślenia istotnych chwil bądź oficjalnych komunikatów poprzez wysyłanie fizycznego listu bądź zawiadomienia. Koperty wykonane ze szlachetnego papieru podkreślają rangę wysyłanej informacji oraz stają się wyrazem szacunku do adresata. Koperty w formacie B6 mają wymiary około 125 mm na 176 mm. Mieszczą w sobie kartki w rozmiarze C6, standardowych rozmiarów pocztówki i widokówki, papier w formacie A4 złożony dwukrotnie, zdjęcia 10x15 mm. Rozmiar B6 jest najpowszechniej stosowanym rozmiarem kopert. Spotykamy je bardzo często w codziennym życiu odbierając pocztę z wielu urzędów, a także prywatną korespondencję, są obecne w każdym biurze. Niewielkie wymiary sprawiają, że są opakowaniem ekonomicznym podczas wysyłki.

Ozdobne koperty B6 doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie standardowych kartek okolicznościowych, a także wielu zaproszeń. Koperta jest pierwszym elementem papeterii - czy to ślubnej, urodzinowej czy innej okolicznościowej - która rzuca się w oczy adresata. Warto zadbać o to, by pierwsze wrażenie było jak najlepsze, dlatego istotne wiadomości - zawiadomienia o ślubie, zaproszenia na ważne jubileusze i rodzinne wydarzenia, kartki z pozdrowieniami czy życzeniami - przekazywać opakowane w sposób elegancki i solidny, co zapewni ozdobna koperta w formacie B6.

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można wiele różnych kolorów kopert w rozmiarze B6. Poszukując odpowiedniej koperty do zaproszeń na ślub w rozmiarze B6 możesz być pewny, że znajdziesz ją u nas - bogata oferta kolorów i wiele różnych wykończeń - matowe gładkie, transparentne, perłowe, metaliczne zadowolą każdego poszukującego idealnej koperty. Zamykanie w szpic dodaje kopertom eleganckiego wyglądu, dlatego warto wziąć je pod uwagę podczas poszukiwań koperty idealnej.

Koperty są idealnym dopełnieniem eleganckich zaproszeń, zawiadomień czy kartek z życzeniami. Mogą jednak także stać się znakiem rozpoznawczym danej marki czy firmy - wybór charakterystycznej kolorowej koperty, w której będzie przychodzić firmowa korespondencja sprawi, że Twoja marka będzie rozpoznawalna nawet przez takie detale, jak kolor koperty i jej kształt.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.