Bezpieczne zakupy online - papeteria ślubna

Rozumiemy, że dokonując zakupów online myślicie o bezpieczeństwie transakcji. Przygotowaliśmy poradnik bezpiecznych zakupów. 

Najważniejsze informacje

Bezpieczeństwo płatności.

Royaldekor umożliwia płatność za pośrednictwem nowoczesnej bramki płatności od mBank - paynow

paynow

Wpis do CEIDG

Każda Firma musi posiadać taki wpis. Kliknij i sprawdź nas po nazwie firmy lub nr NIP (625 232 13 62)

centralna ewidencja działalności gospodarczej -logo

Opinie o Firmie oraz jej istnienie w mediach społecznościowych

Jeżeli Firma nie unika pojawiania się w takich portalach znaczy, że jest otwarta na interakcję z Klientem.

Fizyczny adres przedsiębiorstwa

Często zdarza się, że dokonując zakupu chcemy sprawdzić adres firmy. Adres powinien być podany na stronie sklepu. Możemy go również sprawdzić we wpisie CEIDG. Jeżeli przedsiębiorca posiada biznesową wizytówkę Google można również sprawdzić jego wpis. Często znajdziemy w nim zdjęcia siedziby z zewnątrz i wewnątrz, zdjęcia zespołu oraz produktów. Dzięki mapie lepiej zlokalizujemy placówkę.

Sprawdź naszą biznesową wizytówkę Google.

Nasz adres: Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2, 42-100 Kłobuck

Przesyłka rejestrowana

Sprawdź w jaki sposób będzie wysłana paczka z Twoim zamówieniem. Nasze produkty wysyłamy sprawdzoną Firmą DHL z możliwością śledzenia przesyłki. Dokładamy wszelkich starań do bezpiecznego pakowania. Świadczy o tym wiele pozytywnych opinii na temat zabezpieczenia przesyłki.

Regulamin sklepu

Każdy sklep online powinien posiadać REGULAMIN. Z niego dowiemy się miedzy innymi o warunkach odstąpienia od umowy oraz o udzielonej gwarancji.

NIP oraz Regon

NIP Royaldekor 625-232-13-62, REGON Royaldekor 243170107

Realistyczne zdjęcia

Dbamy o dobrej jakości zdjęcia naszych produktów. Tak aby w pełni oddawały wygląd kupowanego przedmiotu. 

Serwis próbkowy

Żadne zdjęcie nie zastąpi fizycznego kontaktu z produktem. Dlatego uruchomiliśmy serwis próbkowy. Za jego pośrednictwem możecie zamówicie dowolne zaproszenia z kolekcji Royaldekor.

Certyfikat SSL

Nasza Firma korzysta z bezpiecznego szyfrowania danych. Dzięki temu wszelkie poufne informacje są zabezpieczone. O certyfikacie świadczy zielona kłódka oraz adres strony rozpoczynający się od https.

Uwaga na super okazje

Dobry produkt kosztuje. Niestety ale taka jest prawda. Jeżeli sprzedawca oferuje nam zaproszenia za symboliczną złotówkę wówczas należy się zastanowić z czego one są zrobione. Nasze zaproszenia wykonujemy na papierach wysokiej jakości. Dzięki temu uzyskujemy ekskluzywny produkt. 

Produkt dodany do ulubionych