Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco
Bianco

Zaproszenia ślubne Bianco

zaproszenia
Obecnie brak na stanie
5,20 zł
Brutto

Eleganckie zaproszenia z tłoczeniem z gatunku delikatnej bieli. Idealnie dopasowane do najważniejszych uroczystości. Eleganckie tłoczenie przykuje uwagę każdego z gości. Spersonalizowany błyszczący bilecik z cyrkonią i satynową kokardką zdradza imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości.

 

Tłoczony papier jako ozdoba zaproszenia

Od dawna tradycją na ślubach jest biała suknia, welon czy buty Pani Młodej. Biel nigdy nie wyszła z mody, często właśnie tworzy bazę, na której planujemy wcielić kolor. Jednakże niektóre Pary za motyw przewodni ślubu i wesela narzucają sobie temat "nieprzemijającej bieli"

Ci, do których ta tematyka nie przemawia, mogą pomyśleć, że jeśli wszystko będzie w jednym kolorze, to nic się nie wyróżni... Nic bardziej mylnego. Jest wiele odcieni różu, zieleni i innych kolorów, które tylko mogą przyjść na myśl, tak samo jest dużo różnych odcieni bieli i mimo tego, że wszystko będzie w jednej tonacji, to odcienie tak się mogą różnić od siebie, że każdy szczegół zostanie bez żadnego problemu zauważony.

Bardzo istotne jest też to, że oprócz różniących się odcieni wszystko ma swój własny kształt i gramaturę, każdy przedmiot jest inny w dotyku, co odróżnia jedną rzecz od drugiej. Zaproszenie Bianco jest odnośnikiem do wyżej ukazanego obrazu "nieprzemijającej bieli". Różni się strukturami papierów, odcieniami, gramaturą i mimo tego, że jest wykonane w białej tonacji, każdy element jest dokładnie widoczny.

Ramka zaproszenia została wykonana z prążkowanego papieru, na którym wklejony jest tłoczony wzór, stworzony z papieru metalizowanego, dzięki czemu jeden wyróżnia się na tle drugiego. Dodany został gładki metalizowany bilecik z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu, na którym jest kwadratowa cyrkonia z kokardką. Te drobne dodatki spajają całość zaproszenia.

Tłoczony wzór na zaproszeniu z kwadratową cyrkonią

Zobacz także

Oceń Komentarze (5)

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.