Zaproszenia ślubne botaniczne


W kategorii zaproszeń botanicznych znajdziecie wzory inspirowane roślinnością i naturą. Duża ilość modnych odcieni zieleni w tym tej głębokiej butelkowej, która jest hitem ślubnym. Połączenie różnego rodzaju gałązek i liści z bielą daje ciekawy, często zaskakujący, romantyczny, a nawet tajemniczy efekt. Mocno dopracowane grafiki w połączeniu z wysoką jakością druku cyfrowego i starannego wykończenia zachwycą waszych gości. Taka stylizacja to nowoczesny i gorący trend w designie ślubnym.

Zaproszenia botaniczne dopasowane do stylu waszego wesela

W ofercie mamy zaproszenia z gałązkami oliwnymi, eukaliptusem, ruskusem, paprotką czy monsterą oraz wieloma innymi popularnymi roślinami, które są wykorzystywane w bukietach i wiązankach ślubnych. Pozwoli to stworzyć spójną oprawę waszej uroczystości, która podkreśli jej niepowtarzalny nastrój i klimat. Motywy roślinne są klasyczne i uniwersalne, dlatego będą pięknie wyglądać dopasowane do przyjęcia w każdej odsłonie. Prostota i elegancja motywów roślinnych będzie idealna dla par stonowanych, które kochają relaks na łonie natury.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.