Zaproszenia ślubne minimalistyczne


Zaproszenia w minimalistycznym stylu cechują się małą ilością zdobień, grafiki czy wszelkiego rodzaju dodatków. Mało nie znaczy źle, a wręcz przeciwnie czasem przepych nie jest wskazany, szczególnie jeśli zależy wam na uzyskaniu efektownej papeterii, która będzie bardzo elegancka i gustowna. Piękna minimalna kompozycja z pewnością zrobi wrażenie i zachwyci waszych gości. Takie zaproszenia będą wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dnia, dnia waszego ślubu. Podsumowując najważniejsze cechy to piękno i prostota.


MINIMALIZM W ZAPROSZENIACH IDZIE W PARZE Z WYSOKĄ JAKOŚCIĄ

Jakość wykonania, druku oraz użytych papierów ozdobnych w tego typu inwitacji musi być na najwyższym poziomie, ponieważ to te detale będą się najbardziej rzucać w oczy. Dlatego dokładamy wszelkich starań w doborze tych szczegółów, aby zadowolić nawet te najbardziej wymagające gusta. Zaproszenia te są ręcznie wykonywane, bo tylko w ten sposób można uzyskać świetny efekt.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Komunikat

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi produktami chwilowo wstrzymujemy sprzedaż. Po zrealizowaniu aktualnych zamówień sprzedaż zostanie ponownie uruchomiona. Osoby, które zamówiły zaproszenia i pilnie potrzebują dodatków prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podobna sytuacja dotyczy klientów, którzy zakupili próbki zaproszeń. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.