Personalizowane zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne powinny być Wasze, dlatego warto by zawierały treści, z którymi się identyfikujecie i są dla Was ważne. Jeżeli zależy Wam, by samodzielnie dobrać wiersz, sentencję albo popisać się własnym poetyckim kunsztem czy humorem, to wybierzcie wzór i postawcie na personalizowane zaproszenia ślubne.

W ofercie znajdziecie wiele wzorów zaproszeń, a wśród nich choćby zaproszenia ślubne ze zdjęciem. To pierwszy krok do personalizacji, bo do wybranego szablonu dodawana jest wybrana przez Was fotografia. Oczywiście możecie zdecydować się także na tradycyjne wzory zaproszeń ślubnych personalizowanych albo takie utrzymane w wybranym stylu - złocone, kwiatowe, minimalistyczne, rustykalne, retro i wiele innych. Personalizacja rozpoczyna się już na stronie tytułowej. Zaproszenia ślubne personalizowane mogą zawierać wybraną przez Was czcionkę na pierwszej stronie.

Zaproszenia personalizowane - co to znaczy?

Zaproszenia na ślub personalizowane to idealny wybór dla par, które chcą sprawić, by ich dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Taka opcja pozwala na zamieszczenie indywidualnej treści zaproszenia, a więc tutaj macie pełne pole do popisu. Możecie postawić na coś tradycyjnego, ale też unikalnego. Może być to wiersz o miłości np. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Możecie również wybrać sentencję, która będzie mówić o tym, iż miłość jest najważniejszym uczuciem, ale też nawiąże do tego, że jesteście dla siebie bratnimi duszami. Świetnie tutaj sprawdzi się zdanie: "Kocha się za nic, nie istnieje żaden powód do miłości". Oczywiście ciekawym wyborem są również klasyczne, proste sentencje typu "Totus tuus", które możemy przetłumaczyć jako "Cały Twój/Cała Twoja". Psalm o miłości to również trafny wybór. Niewątpliwie doskonale opisuje on, czym jest to uczucie. Przyjęło się, że goście do prezentu dodają kwiaty. Można jednak na zaproszeniach weselnych umieścić prośbę, by zamiast kwiatów przynieśli np. karmę dla zwierząt, którą potem zawieziecie do schroniska.

Personalizowane zaproszenia ślubne to zieleń połączona z brokatowym złotem

Jak spersonalizować zaproszenia na ślub? 

Zaproszenia ślubne z personalizacją można naprawdę łatwo i szybko zamówić, a przy tym rzeczywiście będą wpisywać się w styl, charakter czy temat Waszego przyjęcia. Poza tym, że samodzielnie możecie wybrać sentencję czy wiersz, możecie również wybrać konkretne piktogramy, a nawet zmienić czcionkę. Jednocześnie macie również możliwość umieścić na zaproszeniu imię i nazwisko każdego z gości. Dzięki temu poczują się docenieni, ale również będzie im miło. Ma to również funkcję praktyczną, gdyż nie zawsze pismo odręczne jest wystarczająco czytelne czy eleganckie. Takie zaproszenie gość może zostawić sobie na pamiątkę. Personalizacja na zaproszeniach może być rzeczywiście idealnie dobrana pod Wasz gust i preferencje. Samodzielnie wybierzecie czcionkę oraz piktogramy z naszej szerokiej oferty. Zaproszenia ślubne z własnym tekstem są świetnym wyborem dla Wszystkich par, które pragną, by ich dzień był idealny. Wreszcie nie musicie wybierać spośród prostych zaproszeń z pospolitymi formułkami. Jednocześnie możecie każdemu z gości sprawić przyjemność i przygotować zaproszenie z jego personaliami, a następnie zlecić jego wydrukowanie. To duża oszczędność czasu dla Was, gdyż wszystkie zaproszenia zawierają niezbędne informacje. Nie musicie już zatem ich wpisywać i w ten sposób zaoszczędzicie czas, który zapewne wykorzystacie na załatwienie innych formalności, których przed ślubem jest sporo.

Wpływ personalizacji na cenę zaproszeń 

Zaproszenia ślubne z personalizacją to opcja przygotowana dla najbardziej wymagających par, które chcą, by wszystko było zgodne z tematyką przyjęcia. Jednocześnie nie musicie obawiać się, że takie zaproszenia są drogie. Otóż za personalizację nie zapłacicie dodatkowo, a przy tym zyskacie zaproszenia, które podobają się Wam w 100%. Warto wybrać indywidualne zaproszenia ślubne - personalizacja sprawi, iż w Wasze zaproszenia nie wkradnie się błąd. Gotowe możecie wysłać do Waszych gości albo pojechać do nich osobiście. Możecie wybrać modele, które są subtelne i eleganckie. Dostępne są między innymi zaproszenia ślubne boho czy też zaproszenia glamour. Adresaci na pewno je docenią. Warto jeszcze zauważyć, że dzięki takim zaproszeniom możecie wysłać im moc pozytywnej energii. Wystarczy tylko zastosować np. kwieciste piktografiki. W ten sposób z takich zaproszeń będzie płynął miły, niewerbalny przekaz. Oczywiście pamiętajcie, aby personalizowane zaproszenia na ślub zamówić wcześniej, gdyż ich przygotowanie trwa dłużej. 

Produkt dodany do ulubionych

🎄🌟 Świąteczna Gwarancja Dostawy! 🌟🎄

Zamów do 8 grudnia

i otrzymaj gwarancję dostawy

przed świętami! 🎁

🚚 Skorzystaj z okazji!

⏰ Oferta ważna do 8 grudnia! ⏰

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.