Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne
Zaproszenia Ślubne

Zaproszenia ślubne Royal

zaproszenia
Obecnie brak na stanie
3,97 zł
Brutto

Bardzo elegancki i iście królewski motyw ornamentu sprawia, że Royal jest gustownym i idealnie stonowanym zaproszeniem, które pięknie podkreśli wagę waszej uroczystości. Zaproszenie jest nietypowe ze względu na dwie części z jakich się składa. Pierwsza informuje o dacie i miejscu uroczystości, natomiast na drugiej można zamieścić dodatkowe informacje typu wiersz, prośba itp.

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

 

Odkryj złocone zaproszenia na ślub

Złota papeteria ślubna

Złoto nie musi się kojarzyć z przepychem. Drobne elementy zdobień w tym kolorze mogą stać się wspaniałą ozdobą na ślubie i weselu. Elegancka zastawa ze złoconymi brzegami może dodać delikatności, a pomalowane na złoto ramy krzeseł sprawią, że stworzony klimat będzie przypominał iście bajkowy ślub.

Ilość złotych dodatków możemy zwiększyć o winietki z imionami gości, zawieszki na alkohol czy karty menu w odcieniu złota, które idealnie będą do siebie pasowały, tworząc jeden spójny styl. Jeśli już wiecie, że tematem przewodnim będzie złoto i wiecie, jakie są Wasze oczekiwania w stosunku do wystroju to czas na złote zaproszenia ślubne!

Stworzone z myślą o ślubie i weselu, na którym nie brak złoconych dodatków podkreślających piękno każdego detalu. Dwu kartkowe zaproszenie jest połączeniem prostej formy z bogatymi zdobieniami, jakimi są ornamenty, które niesamowicie podkreślają elegancję i dodają oszałamiający efekt. Treść zaproszenia została umieszczona na większym bileciku, przez co stała się najbardziej wyróżniona, natomiast mniej ważne przekazy możemy umieścić na mniejszym bileciku, na którym uwaga na pewno również zostanie skupiona.

Zaproszenia jednokartkowe ze złotym ornamentem
Nowy
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.