Zaproszenia ślubne tłoczone  


Jeśli przygotowujesz się do organizacji niezwykłego dnia, jakim jest ślub, z pewnością docenisz delikatność i piękno, jakim charakteryzują się zaproszenia ślubne tłoczone. To nowość w kategorii zaproszeń – każda kartka została przyozdobiona oryginalnymi wzorami, które nadają całości nietuzinkowy i wyjątkowo dekoracyjny wygląd. Widać tu troskę o najmniejsze szczegóły, a wykorzystane motywy są subtelne i idealnie nadają się na tę okazję. Taka papeteria to wspaniała zapowiedź niezwykłego dnia zaślubin, a następnie niezapomniana pamiątka dla młodej pary i gości. W zaproszeniach ślubnych od RoyalDekor nie ma nic zbędnego. Kartki ozdobiliśmy jedynie pięknymi, tłoczonymi motywami, a także delikatnymi wstążeczkami. Całość prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.


Jest 3 produktów.

Showing 1 - 3 of 3 items
 • 4 Opinie

  Zaproszenia Ślubne z kolekcji "Wrzosowy motyl" Zaproszenia w kolorze delikatnego wrzosowego różu z efektownym tłoczeniem na okładce. Przewiązane jest srebrnym sznureczkiem z bilecikiem mówiącym o rodzaju uroczystości. Oryginalny sposób otwierania sprawia wrażenie książeczki dzięki czemu zaproszenia można wręczać gościom bez kopert. Personalizacjaza 0zł !

  5.29 zł
  Na stanie
 • 8 Opinie

  Tłoczona okładka zaproszenia wraz z satynową kokardką stanowi wspaniałe zdobienie, które zwróci uwagę każdego z gości weselnych. Zaproszenie jest bardzo eleganckie. Po otwarciu pierwszej strony ukazują się imiona Młodej Pary oraz data ślubu, treść nadrukowana jest na kolejnych stronach. Personalizacja za 0zł !

  4.49 zł
  Na stanie
 • 5 Opinie

  Eleganckie zaproszenia z gatunku delikatnej bieli idealnie dopasowane do najważniejszych uroczystości. Bardzo modne w tym sezonie tłoczenie przykuje uwagę każdego z gości. Spersonalizowany błyszczący bilecik z cyrkonią i satynową kokardką zdradza imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości. Personalizacja za 0zł !

  5.2 zł
  Na stanie
Showing 1 - 3 of 3 items