Organizując wesele, współczesne Pary Młode chcą nie tylko zapewnić swoim gościom posiłki i możliwość zabawy tanecznej. Wybierają też dodatkowe atrakcje, które sprawiają, że ten wyjątkowy wieczór na długo pozostaje w pamięci każdego z jego uczestników. Lista atrakcji weselnych w ostatnich latach jest coraz obszerniejsza, dzięki czemu możemy dopasować je idealnie do stylu całego przyjęcia. Jakie są wśród nich najciekawsze propozycje, które warto zapewnić gościom na weselu?

Pamiątkowe zdjęcia

Ślub i wesele zazwyczaj obsługiwane są przez profesjonalnego fotografa, jednak goście Par Młodych bardzo sobie cenią możliwość współtworzenia zdjęciowych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Dlatego warto zastanowić się nad wynajęciem na przyjęcie fotobudki, zwłaszcza że wiele z nich ma obecnie niezwykle oryginalny kształt. Mogą być zaaranżowane w stylu odpowiadającym przyjęciu, na przykład w starych samochodach, autobusach czy innych scenografiach vintage i sprawiają wszystkim mnóstwo radości.

Innym sposobem na upamiętnienie tego dnia na zdjęciach w bardziej nietypowy sposób jest rozdanie gościom aparatów typu instax czy polaroid. Zrobione w ten sposób fotki mają niepowtarzalny urok, są zdecydowanie bardziej osobiste, a ponadto będą stanowić piękną pamiątkę, wklejone w Księgę Gości.

Jedną z nowości w dziedzinie fotografii jest również usługa Mosaix, pozwalająca na stworzenie mozaiki z małych zdjęć, tworzących jeden większy obraz. Goście robią sobie zdjęcia, które następnie drukowane są jako małe naklejki z odpowiednim numerem. Należy dopasować je w odpowiednim miejscu na przygotowanej wcześniej tablicy, tworząc wspólnie np. wizerunek Pary Młodej. Efekt robi ogromne wrażenie i będzie przepiękną pamiątką dla nowożeńców.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Prezenty dla gości weselnych

Tradycja wręczania drobnych upominków gościom weselnym w podziękowaniu za ich obecność na przyjęciu jest stosunkowo świeża. Przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, ale przyjęła się dość szybko i stanowi miły akcent kończący wieczór weselny. Wśród najpopularniejszych prezentów wręczanych gościom są słodycze lub ciasteczka pakowane w eleganckie pudełeczka, kawy czy herbaty w niewielkich buteleczkach, domowe przetwory w malutkich słoiczkach i wiele innych eleganckich drobiazgów, które są jednak niezwykle miłą formą podziękowania naszym gościom.

Personalizowane podziękowania dla gości weselnych

Specjalne pokazy weselne

Weselne atrakcje to również pokazy specjalistów z różnych dziedzin. Ich wybór jest ogromny: od iluzjonistów i komików, przez pokazy malowania piaskiem lub światłem, które zyskało popularność dzięki talent show, po mini recitale muzyki klasycznej. Wielbiciele międzynarodowych kuchni mogą również zamówić na wesele pokaz gotowania w wykonaniu mistrzów sushi, kuchni hiszpańskiej czy dalekowschodniej, a wszyscy smakosze z pewnością docenią możliwość schłodzenia się w upalne dni lodami tajskimi przygotowywanymi na oczach gości na mrożących masę patelniach.

Jak widać choćby z tego krótkiego przeglądu, atrakcji weselnych jest mnóstwo i tylko od Pary Młodej zależy, na którą z nich się zdecydują. Dopasujcie je odpowiednio do własnych upodobań, a pozostawicie Waszym gościom naprawdę piękne wspomnienia!

Zobacz: Zaproszenia na ślub i wesele

Produkt dodany do ulubionych

baner przerwa urlopowa.jpg