Księga Gości

Ślub oraz związane z nim przyjęcie weselne to ogromne przedsięwzięcie oraz ogrom obowiązków związanych z dopięciem wszystkiego jak to się mówi, na ostatni guzik. Wysiłek, który włożycie w ich przygotowanie na pewno zaprocentuje w postaci niezwykle udanej ceremonii, a później imprezy. To jest dzień, który już na zawsze wyryje się w waszej pamięci, lecz z czasem wspomnienia zaczną zanikać. Mamy tu coś, co nie pozwoli wam zapomnieć o tych, którzy przyszli świętować razem z wami! Pięknie zdobione, uniwersalne wzory ksiąg gości, w których wasi goście będą mogli zostawić wam pamiątkowe, często zabawne i sentymentalne wpisy. Po latach takie wpisy mogą być niezwykle cennymi pamiątkami, do których nie raz będziecie wracać, by na nowo poczuć klimat dni, którymi rozpoczęło się Wasze małżeństwo.

Klasyka w najlepszym wydaniu - wspomnienia na lata

Pamiątkowa księga gości powinna być solidnie wykonana, gdyż przyjdzie jej w czasie wesela przejść przez wiele chętnych do złożenia podpisu rąk. Grube kartki, mocne klejenie i twarda oprawa są gwarancją, że księga przetrwa wesele w doskonałym stanie i będzie przez długie lata cieszyć Was ukrytymi na jej kartach wspomnieniami. Do najchętniej wybieranych ksiąg gości weselnych należą klasyczne książki utrzymane w bieli i pastelach. Ozdoby w formie kwiatów i ślubnych motywów zawsze będą modne i doskonale oddadzą charakter uroczystości. Na pierwszych stronach goście będą mogli przeczytać okolicznościowe cytaty dotyczące życia we dwoje. Zapewne nie jedna z osób chwilę się nad nimi zaduma, nim złoży swój wpis. Chętnie wykorzystywanymi dekoracjami ksiąg gości są elementy ze złotej folii w formie napisów lub ozdobnych wzorów. Złoto jest symbolem stałości małżeństwa oraz kojarzy się z luksusem. Z pewnością doda blasku oprawie Waszego wesela. Wśród klasycznych wzorów znaleźć możecie zarówno subtelne i romantyczne akwarelowe kwiaty, jak i elegancką fakturę marmuru czy szlachetnych kamieni. Wybór wzorów uświetniających księgę gości możecie uzależnić od stylu Waszego wesela i dominującej w jego oprawie kolorystyki. Jeżeli lubicie, by wszystko ze sobą harmonizowało, warto dobrać winietki czy pudełka na ciasto lub podziękowania do kompletu z księgą. Klasyczne księgi gości mają na tyle uniwersalną estetykę, że doskonale będą komponowały się z uroczystością urządzoną w dowolnym klimacie.

złocona księga gości

Dla miłośników natury i nie tylko

Bardzo ciekawym pomysłem na pozostawianie przez gości weselnych pamiątkowych wpisów jest drewniana księga gości. Nazwa jest umowna, gdyż ten niezwykle dekoracyjny drobiazg zupełnie nie przypomina klasycznej książki. Ma formę tablicy, do której przyczepione są mniejsze elementy wycięte z drewna, stanowiące odpowiednik kartek w tradycyjnej księdze. Zaletą takiej książki jest jej niezwykle dekoracyjny wygląd, który możecie później wykorzystać do ozdobienia wspólnego mieszkania. Książka drewniana zaopatrzona jest w solidny stojak. Dzięki niemu można ją stabilnie ustawić na domowej półce. Goście składają podpisy na niewielkich drewnianych serduszkach, będących elementami księgi, a następnie umieszczają je na tablicy. Do najpopularniejszych kształtów księgi drewnianej należą serce symbolizujące miłość oraz domek, który przywodzi na myśl budowę Waszej przyszłej rodziny. Drewniana księga z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom naturalnych materiałów. Ciepłe drewno będzie doskonale komponowało się z imprezą w stylu rustykalnym lub boho. Wspaniale uświetni także tradycyjne wesele.

drewniana księga gości

Coś specjalnego dla Młodej Pary

Spersonalizowana księga gości z pewnością przypadnie do gustu nie jednym Państwu Młodym. Oprócz Waszych imion znajdziecie na niej także wspólne zdjęcie. Dzięki możliwości samodzielnego wyboru fotografii możecie nadać księdze niepowtarzalny charakter. Zabawna fotografia podkreśli luźny charakter imprezy, a stylizowane zdjęcie wykonane w studio fotograficznym doskonale będzie komponowała się z imprezą w eleganckim, luksusowym stylu. Personalizacja może być widoczna nie tylko na okładce, lecz także na kartach księgi. Z pewnością taka unikalna pamiątka będzie miłym wspomnieniem wyjątkowych weselnych chwil podczas kolejnych lat wspólnego życia.

księga gości ze zdjęciem czarno-białym

Czym się podpisać?

Jeżeli planujecie, by Wasze wesele uświetniła księga gości, warto zastanowić się, czego użyć do wykonywania w niej wpisów. Aby utrzymać odświętny charakter uroczystości, warto zwrócić uwagę na wygląd przeznaczonego dla gości długopisu. Uczestnicy wesela z pewnością nie przeoczą ozdobnego złotego lub srebrnego długopisu umieszczonego na eleganckiej podstawce.

złoty długopis do wypisywania ksiąg
Q&A
Czy przed wydrukiem dostanę projekt graficzny do zaakceptowania?

Tak. Nasi graficy przygotują dla ciebie projekt w formacie jpg. 

Co otrzymuję w cenie zamówionej księgi?

W cenę wliczona jest personalizacja i projekt graficzny. 

Czy taka pamiątka przetrwa lata?

Nasze księgi pamiątkowe są bardzo solidne. Twarda oprawa oraz szyte kartki zapewniają wysoką odporność na zużycie. 

Jak dodatkowo można ozdobić księgę gości?

Z naszej oferty możesz wybrać modele z uszlachetnionym drukiem. Wówczas druk zostanie ozdobiony metalizowaną folią w kolorze złotym lub srebrnym. 

Produkt dodany do ulubionych