Kartki bożonarodzeniowe firmowe

Świąteczne sznury światełek, bożonarodzeniowe dekoracje i wypełnianie kartek życzeniami – w połowie grudnia świąteczny nastrój czuć również w firmach. Co roku wysyłasz do swoich klientów lub kontrahentów kartki na Boże Narodzenie? Wręczasz je również pracownikom? To piękna tradycja. W tym roku możesz jeszcze bardziej zapaść w pamięć osobom, którym zdecydujesz się złożyć życzenia w tym wyjątkowym czasie – w naszym sklepie proponujemy kartki bożonarodzeniowe z logo Twojej firmy.

Bożonarodzeniowe kartki dla firm

Bożonarodzeniowe kartki z twoimi życzeniami i logo będą wspaniałym gestem, który docenią twoi partnerzy, kontrahenci i pracownicy. Spersonalizowana świąteczna papeteria sprawi, że poczują się związani z twoją marką. Nasze kartki mają świeży i oryginalny design, ale i tradycyjne symbole Bożego Narodzenia. W ofercie posiadamy karty nie tylko z bombkami, śnieżynkami i choinkami, ale i innymi ciekawymi, nietuzinkowymi i humorystycznymi motywami. Wyróżnia nas oryginalne wzornictwo, ale i też jakość i szybkość realizacji.

Spersonalizowane kartki firmowe bożonarodzeniowe to sposób, aby:

  • wyróżnić się wśród innych firm – zwłaszcza tych, które zdecydują się na wysłanie życzeń drogą elektroniczną,
  • sprawić radość osobom, do których kartki bożonarodzeniowe firmowe zostaną wysłane – szczególnie gdy treść życzeń będzie unikalna,
  • budować pozytywne relacje z klientami i kontrahentami – świąteczny klimat bardzo temu sprzyja.

W naszym sklepie kupisz różne kartki z logo na Boże Narodzenie. Proponujemy kartki z motywami zarówno kojarzącymi się jednoznacznie ze świętami (choinką, bombką, gwiazdą), jak i neutralnymi (np. lasem).

Kartki na Boże Narodzenie z logo i własnym nadrukiem jako element marketingu

Wiele firm walczy o klientów, przeznaczając na ten cel duże budżety i zapominając o pomyślnie układających się współpracach. Tymczasem można inaczej. Okres świąteczny to doskonały moment, aby skoncentrować się na działaniach marketingowych, do których zalicza się wysłanie firmowych kartek świątecznych swoim klientom. 

Sprzedawane przez nas kartki świąteczne bożonarodzeniowe z logo dla firm świetnie sprawdzą się w tej roli. Jednocześnie nasza propozycja obejmuje: 

  • umieszczenie logo na kartce – jeszcze przed jej otwarciem Twój klient dostrzeże logo Twojej firmy,
  • dodanie indywidualnych życzeń – samemu decydujesz, jakie słowa przeczyta Twój klient.

Kartki firmowe bożonarodzeniowe to niewielki wydatek na tle innych działań marketingowych. Mogą one być jednak potężnym narzędziem promocji Twojej marki. Przy ich pomocy można np. odzyskać klienta, który zamówienie po raz ostatni złożył kilka miesięcy temu.

Komu podarować kartki bożonarodzeniowe z logo

Biznesowe życzenia bożonarodzeniowe najczęściej są składane klientom firmy. Krąg adresatów świątecznych kartek warto jednak rozszerzyć. Komu jeszcze warto wysłać kartki firmowe na Boże Narodzenie? Z życzeń z pewnością ucieszą się:

  • dostawcy – firmowe kartki z życzeniami na Boże Narodzenie mogą trafić do partnerów biznesowych, którzy zaopatrują Twoją firmę w niezbędne surowce czy produkty,
  • pracownicy – jeżeli zatrudniasz pracowników, podziękuj im za ich całoroczną pracę nad rozwojem Twojej firmy,
  • podwykonawcy – gdy współpracujesz z podwykonawcami, to z myślą o nich również warto zamówić spersonalizowane kartki z logo na Boże Narodzenie.

Współpracujesz z różnymi instytucjami? Kartki bożonarodzeniowe z logo Twojej firmy mogą trafić również np. do urzędu – w tym okresie roku także w nich można poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Chcesz, aby kartki firmowe na Boże Narodzenie otrzymały też inne osoby? Nie ma ku temu przeszkód – wystarczy, że je zakupisz, zdecydujesz o treści życzeń i następnie wręczysz je osobiście lub wyślesz pocztą.

Biznesowe kartki z życzeniami na Boże Narodzenie – idealny sposób na budowanie dobrych relacji

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas – jesteśmy bardziej wyrozumiali, życzliwi, optymistycznie patrzymy w przyszłość. Ten nastrój warto też wykorzystać do podtrzymania relacji z klientami. Rozsyłając kartki firmowe na Boże Narodzenie, masz okazję, by złożyć życzenia i jednocześnie wyrazić wdzięczność za dotychczasową, dobrze układającą się współpracę. To miły, a jednocześnie bardzo znaczący gest.

Magia świąt Bożego Narodzenia to m.in. czas podziękowań. Spraw, aby klienci i kontrahenci poczuli się docenieni dzięki przygotowanym przez Ciebie biznesowym życzeniom bożonarodzeniowym. Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas propozycjami – zamów kartki firmowe bożonarodzeniowe, prześlij logo swojej firmy i treść życzeń. Resztą zajmiemy się my – postaramy się, abyś w tym roku pozytywnie zaskoczył swoich pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.