Odbicia lakowe

Odbicia lakowe to jeden z najmodniejszych trendów w papeterii ślubnej ostatnich miesięcy. Historia laków sięga stuleci i mimo ich starodawnego i retro charakteru, to z nowoczesnym wzornictwem przyjmują one równie nowoczesny i oryginalny wygląd. Pieczęć lakowa dodana do koperty sprawi, że zaproszenia weselne będą jeszcze piękniejsze i bardziej eleganckie. Jest to niewątpliwa ozdoba, która was wyróżni i sprawi, że wasze zaproszenia zostaną na długo zapamiętane przez waszych gości. Jest to dodatek ślubny, który będzie współgrał nie tylko z eleganckimi, ale również botanicznymi, kwiatowymi zaproszeniami, a także w każdym innym stylu. Warto tutaj łączyć je w różnych kombinacjach i bawić się połączeniami kolorów i wzorów. Efekt, jaki uzyskacie, może przekroczyć wasze najśmielsze oczekiwania.

Laki ślubne - ręcznie wykonane

Wszystkie nasze pieczecie do kopert wykonywane są ręcznie, dlatego delikatnie będą się od siebie różniły. Są wykonywane starannie i z dbałością o detale. Dostępne są w różnych wzorach i kolorach tak, aby dopasować je do waszych zaproszeń bez względu na to, jaki styl i kolorystykę wybierzecie. Będą pięknie prezentowały się na kopertach. Odbicia lakowe podklejone są taśmą dwustronną.

Pieczęć lakowa do kopert

Laki do kopert to jeden z najmodniejszych trendów w papeterii ślubnej ostatnich miesięcy. Historia laków sięga stuleci i mimo ich starodawnego i retro charakteru, to z nowoczesnym wzornictwem przyjmują one równie postępowy i świeży wygląd. Pieczęć lakowa dodana do koperty sprawi, że zaproszenia weselne będą jeszcze piękniejsze i bardziej eleganckie, a przede wszystkim nabiorą oryginalności. Jest to niewątpliwa ozdoba, która was wyróżni i sprawi, że wasze zaproszenia zostaną na długo zapamiętane przez gości. Laki do kopert można łączyć nie tylko z eleganckimi, ale również botanicznymi, kwiatowymi, minimalistycznymi i wszystkimi innymi inwitacjami. Warto tutaj poeksperymentować i zestawiać je w różnych kombinacjach, bawić się połączeniami kolorów i wzorów. Efekt, jaki uzyskacie, może przekroczyć wasze najśmielsze oczekiwania. Oferowane przez nas pieczęcie do kopert są wykonywane ręcznie na indywidualne zamówienie. Nie kruszą się, ponieważ są wytwarzane z elastycznego, trwałego materiału.

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.