Rustykalne Jest 3 produktów.

Zaproszenia eko – rustykalne

Rustykalizm to według Słownika języka polskiego zamiłowanie do życia wiejskiego. Styl rustykalny przeniknął do architektury, mody, a coraz częściej wybierany jest przez młode pary jako motyw przewodni ślubu i wesela. Z uwagą śledząc wszelkie trendy ślubne, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o eko zaproszenia ślubn...

Zaproszenia eko – rustykalne

Rustykalizm to według Słownika języka polskiego zamiłowanie do życia wiejskiego. Styl rustykalny przeniknął do architektury, mody, a coraz częściej wybierany jest przez młode pary jako motyw przewodni ślubu i wesela. Z uwagą śledząc wszelkie trendy ślubne, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o eko zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym. Czym się charakteryzują?

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Eko zaproszenia ślubne odzwierciedlają bogactwo wiejskiej natury. W naszym asortymencie znajdziecie zaproszenia wykonane z ekologicznego papieru, na którym nadrukowane są grafiki w żywych kolorach przedstawiające m.in. wianki, czy motywy kwiatowe. Zaproszenia ozdabiane są lnianymi sznureczkami oraz kokardkami – wszystko po to, by w estetyczny sposób podkreślić radosną aurę wydarzenia, które rozpocznie nowy etap w Waszym życiu.

Jeśli Waszemu sercu bliska jest natura i proekologiczny styl życia, a przede wszystkim uwielbiacie polską wieś – gwarantujemy, że zakochacie się w tych projektach od pierwszego wejrzenia!

Więcej
Showing 1 - 3 of 3 items
 • Zaproszenia wykonane z papieru eko tworzącego ramkę zaproszenia oraz białego, matowego papieru na, którym widoczny jest nadruk w postaci zielonego wianka z imionami pary młodej i datą ślubu. Dodatkowym elementem dekoracji zaproszenia jest kokardka przyczepiona do wianuszka w kolorze zielonym. Całe zaproszenie stworzone w żywych i ciepłych barwach zieleni.

  3,59 zł
  Na stanie
 • Rustykalne zaproszenia ślubne stworzone z białego oraz brązowego papieru eko. Nadruk w postaci kratki oraz wianuszka stwarza swojski, tradycyjny klimat. W środku zaproszenia widoczne wianuszki z inicjałami pary młodej oraz róże pomiędzy którymi znajdują się imiona. Dodatkowe zdobienie stanowi czerwono-biała kokardka w kratkę oraz czerwona cyrkonia na...

  3,39 zł
  Na stanie
 • 3,49 zł Na stanie
  7 Opinie

  Zaproszenie ślubne Eko w formacie DL wykonane na bazie papieru z tłoczeniem przypominającym papier czerpany w kolorze ecru. Głównym motywem ozdobnym jest motyw kwiatowy imitujący malowanie akwarelą tak modne w stylistyce ślubnej. Do zaproszeń dołączamy sznureczki lniane do samodzielnego przewiązania wraz z serduszkami ciętymi z papieru ekologicznego.

  3,49 zł
  Na stanie
Showing 1 - 3 of 3 items