Zaproszenia ślubne rustykalne


Rustykalizm to według Słownika języka polskiego zamiłowanie do życia wiejskiego. Styl rustykalny przeniknął do architektury, mody, a coraz częściej wybierany jest przez młode pary jako motyw przewodni ślubu i wesela. Z uwagą śledząc wszelkie trendy ślubne, postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o eko zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym. Czym się charakteryzują?

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Rustykalne zaproszenia ślubne odzwierciedlają bogactwo wiejskiej natury. W naszym asortymencie znajdziecie zaproszenia wykonane z ekologicznego papieru, na którym nadrukowane są grafiki w żywych kolorach przedstawiające m.in. wianki, czy motywy kwiatowe. Zaproszenia ozdabiane są lnianymi sznureczkami oraz kokardkami – wszystko po to, by w estetyczny sposób podkreślić radosną aurę wydarzenia, które rozpocznie nowy etap w Waszym życiu. Jeśli Waszemu sercu bliska jest natura i proekologiczny styl życia, a przede wszystkim uwielbiacie polską wieś – gwarantujemy, że zakochacie się w tych rustykalnych projektach od pierwszego wejrzenia!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.