Koperty kwadratowe K4

W asortymencie naszej firmy znajduje się wiele różnych formatów kopert. Koperty K4 to koperty kwadratowe o wymiarach około 155 mm x 155 mm. Doskonale będą pasowały do kwadratowych zaproszeń i kartek okolicznościowych. Niezwykle eleganckie i ozdobne będą niepowtarzalnym opakowaniem prowadzonej korespondencji bądź papeterii związanej z wszelkimi okazjami, jak śluby, chrzciny, jubileusze rodzinne i prywatne, a także wiele innych. Dobór nieprzypadkowej koperty jest idealnym dopełnieniem eleganckich zaproszeń lub okolicznościowych kart.

Istotny jest nie tylko wybór właściwego formatu, ale również kolorystyki. W naszym asortymencie  znajduje się bogata oferta kolorów kopert w formacie K4. Bez problemu będziesz mógł dobrać kopertę w kolorze, który podkreśli charakter zaproszenia, który będzie zbieżny z wysyłaną kartką lub będzie dla niej stanowił kontrast. Żywe barwy jak pomarańcz, błękit, żółć czy czerwień staną się dobrym uzupełnieniem wielu wzorzystych zaproszeń bądź kartek okolicznościowych; beżowe bądź pastelowe koperty najczęściej bywają wybierane jako koperty do zaproszeń ślubnych, pierwszokomunijnych lub chrzcielnych. Niezwykle modne stają się także koperty w ciemnych kolorach: śliwka, butelkowa zieleń czy granat mogą nawiązywać do koloru przewodniego przyjęcia bądź wesela i stanowić spójną całość z resztą dekoracji i papeterii.

Eleganckie koperty K4 posiadają zamknięcie (klapkę) w szpic - taki rodzaj zamknięcia nadaje kopercie formalnego sznytu i sprawia, że jest niezwykle formalna, dlatego sprawdzi się jako dopełnienie ważnych zaproszeń bądź kart z życzeniami. Elegancka koperta sprawi, że otrzymane w niej zaproszenie zrobi bardzo duże wrażenie. Prócz ogromnego wyboru koloru kopert możesz zdecydować, czy wolisz papeterię w wykończeniu perłowym, metalicznym, lekko lśniącym, które nada eleganckiego i uroczystego charakteru, a może chcesz zdecydować się na matowe koperty? Którąkolwiek wersję wybierzesz, możesz być pewny o jej niezawodności - najwyższa jakość papieru o gramaturze 120 g sprawia, że nasze koperty w formacie K4 są trwałe, wykonane niezwykle solidnie z dbałością o każdy szczegół.

Produkt dodany do ulubionych