Zaproszenia ślubne ręcznie robione

Czy jest coś piękniejszego niż rękodzieło? To w nim możemy najpełniej zawrzeć nasze starania, gust, umiejętności, emocje i serce. W natłoku bylejakości zalewającej rynek RoyalDekor wyróżnia się swoją ofertą. Ręcznie robione zaproszenia ślubne to projekty niekonwencjonalne i tworzone z myślą o Was.

Do naszych zaproszeń możecie dobrać ręcznie wykonywane odbicia lakowe w różnych wzorach i kolorach. Ręcznie wyklejamy również wnętrza kopert wkładkami ze wzorem pasującym do zaproszeń. Takie rękodzieło sprawi, że wasze zaproszenia ślubne będą miały to wszędzie wyszukiwane coś i swój niepowtarzalny charakter.

Zaproszenia ręcznie robione mogą stać się dla Was i dla Waszych gości pamiątką na długie lata. Wystarczy zerknąć w ich stronę, by wróciły wspomnienia z dnia, w którym rozpoczęliście wspólną drogę.

Własnoręczna robota - gwarancja oryginalności

Dlaczego warto poszukać ręcznie robionych zaproszeń ślubnych? Takie projekty są gwarancją oryginalności, tak istotnej dla każdej Pary Młodej. Ten dzień ma być wyjątkowy i w pełni odzwierciedlać Wasze oczekiwania. Aby tak się stało, nie wystarczy szyty na miarę garnitur i suknia ślubna, ale także szyte na miarę… zaproszenia!

Zaproszenia ślubne z ręcznie zawiązanym złotym sznureczkiem i ozdobną wklejką z motywem gipsówki
Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.