Zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol to znakomity i oryginalny sposób na personalizacje weselnego alkoholu. Różnorodny design sprawi, że każdy trunek z pewnością będzie wyglądał wyjątkowo. Zawieszki na wódkę można dopasować do wystroju sali weselnej. Świetnie sprawdzą się jako dekoracja stołów. Dzięki zabawnym wierszykom rozbawią nie jednego gościa, ale też zachęcą do wznoszenia toastów za Parę Młodą. Oprócz walorów dekoracyjnych, mogą okazać się bardzo dobrym sposobem na rozkręcenie waszego przyjęcia weselnego. Zawieszki na butelki będą uroczą pamiątką, dla gości którym wręczacie butelki z alkoholem weselnym w podziękowaniu za przybycie. Zawieszki na wódkę weselną to już swego rodzaju tradycja.

W Polsce tradycją jest oznaczanie butelek z alkoholem przeznaczonym na zabawę weselną. Najczęściej pojawiają się na nich specjalnie przygotowane etykiety lub zawieszki na butelki weselne. Gotowe dekoracje na alkohole można nabyć w sklepach z akcesoriami weselnymi, niemniej jednak, aby upamiętnić ten szczególny dzień lepiej zdecydować się na zamówienie spersonalizowanych zawieszek drukowanych na zamówienie.

Zawieszki na wódkę weselną - powody, dla których warto je kupić

Ślub to bardzo szczególna uroczystość. W jej trakcie dwoje ludzi wiąże ze sobą swoje życia i przysięga sobie miłość aż do śmierci. Zarówno dla młodych jak i dla ich bliskich i znajomych jest to okazja do świętowania, stąd też towarzyszy jej niemal zawsze przyjęcie weselne. Młodzi podczas przygotowań do ślubu i wesela wybierają wiele drobiazgów dekoracyjnych do oprawy całego wydarzenia. Są wśród nich także zawieszki na alkohol. Wśród powodów, dla których młodzi decydują się na spersonalizowane zawieszki na butelki najczęściej wymieniają:

  • Chęć podkreślenia szczególnego charakteru przyjęcia weselnego;
  • Zachętę do doskonałej zabawy podczas wesela;
  • Wyrażenie wdzięczności za udział w tym niezwykle ważnym dla młodych wydarzeniu;
  • Upamiętnienie zabawy weselnej.

Jakie zawieszki na butelki będą modne w tym sezonie

Zawieszki na butelki to jeden z wielu dodatków umieszczanych na liście dekoracji weselnych. Są one zazwyczaj dopasowane do innych elementów takich jak zaproszenia ślubne czy podziękowania za przybycie. Jak każda inna, także moda na dekoracje weselne stale się zmienia. To co było modne rok temu, dziś jest już passe. Dlatego, jeśli zależy nam na weselu w najmodniejszym stylu warto być na bieżąco z najnowszymi trendami. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się z jednej strony dekoracje pełne przepychu i blasku z drugiej zaś proste i bliskie natury. Do najpopularniejszych w tym sezonie należą zawieszki na alkohol glamour, rustykalne, złote, boho i minimalistyczne.

Co napisać na zawieszkach na wódkę?

Zawieszki na wódkę pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną, ale także pamiątkową. Zarówno nowożeńcy, ich rodzice jak i weselni goście nierzadko zostawiają sobie zawieszki na pamiątkę. W niejednym albumie weselnym znajdują się one obok zdjęć z wesela. Dlatego bardzo ważne jest, aby pamiętać o tym wybierając tekst, który zostanie na nich umieszczony. Najczęściej na zawieszkach drukowane są imiona nowożeńców oraz data zawarcia związku małżeńskiego. Niekiedy dodatkowo młodzi wybierają tematyczną rymowankę zachęcającą do zabawy na weselu lub z podziękowaniem za udział w uroczystości.

Czym charakteryzują się dobrej jakości zawieszki na alkohol?

O jakości zawieszek na alkohol decyduje wiele czynników. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jakość papieru z jakiego są one wykonane. Zawieszka powinna być sztywna i zawieszona na butelce musi dobrze się prezentować. Ważna jest także jakość nadruku. Litery nie mogą rozmazywać się podczas dotykania. Kupując zawieszki należy także zwrócić uwagę na to w jaki sposób przymocowany jest dekoracyjny sznureczek. Powinien być estetycznie zawiązany lub przyklejony. Cała zawieszka musi być estetyczna i dobrze wykonana.

FAQ Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztują zawieszki na alkohol?

Cena zawieszek na alkohol uzależniona jest od wzoru i zawieszki RoyalDekor kupisz od 1,39 zł za sztukę.

Jaki jest czas oczekiwania na zawieszki na alkohol? - na ile przed ślubem warto je zamówić

Nasza drukarnia pracuje bardzo sprawnie i staramy się wykonywać wszystkie zlecenia jak najszybciej. Od zamówienia spersonalizowanych zawieszek na alkohol do wydania ich zleceniodawcom mija maksymalnie 7 dni roboczych. Niemniej jednak zachęcamy do zamawiania zawieszek z nieco większym wyprzedzeniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej drukarni lub strony internetowej kilka tygodni przed planowanym wydarzeniem, aby swobodnie wybrać wzór zawieszek oraz tekst, który ma zostać na nich wydrukowany.

Ile zawieszek na wódkę zamówić?

Zamawiając zawieszki na wódkę należy policzyć ilość butelek, które mają zostać zakupione na zabawę weselną oraz w prezentach dla gości. Najlepiej zamówić po jednej zawieszce na butelkę oraz kilka dodatkowych, które mogą przydać się w razie np. uszkodzenia lub zabrudzenia zawieszki.

W naszej drukarni nie mamy ustalonej maksymalnej liczby zawieszek jaką można zamówić. Jednakże, aby skorzystać z naszych usług należy zamówić co najmniej 40 egzemplarzy jednego, wybranego wzoru zawieszki.

Co zamiast zawieszek na alkohol?

Tradycją jest przygotowywanie specjalnych butelek z Wódką Weselną na stoły oraz wręczanie ich gościom w ramach podziękowania za przybycie. Personalizowane zawieszki na alkohol można zastąpić specjalnymi naklejkami na butelki weselne, które uwieszane są w miejscu tradycyjnej etykiety.

Produkt dodany do ulubionych