Pudełeczka na podziękowania dla gości


Pudełeczka na słodki upominek jako eleganckie i oryginalne podziękowanie dla gości weselnych to wspaniały pomysł, aby wyrazić wdzięczność za przybycie swoim bliskim i przyjaciołom. Do papierowych pudełeczek możecie włożyć swoją ulubioną czekoladkę. Każde natomiast ma w pełni spersonalizowaną etykietkę, która swoim wyglądem dopasowana jest do danej kolekcji papeterii weselnej. Mini pudełeczka będą się pięknie prezentowały na stołach weselnych nie tylko jako miły gest, ale i ozdoba. Dzięki temu możecie tutaj również przemycić temat przewodni uroczystości. Jest to bardzo modny, ale i także powszechny już zwyczaj weselny goszczący na weselach.

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Komunikat

W związku z ogromnym zainteresowaniem naszymi produktami chwilowo wstrzymujemy sprzedaż. Po zrealizowaniu aktualnych zamówień sprzedaż zostanie ponownie uruchomiona. Osoby, które zamówiły zaproszenia i pilnie potrzebują dodatków prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Podobna sytuacja dotyczy klientów, którzy zakupili próbki zaproszeń. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.