Zaproszenia ślubne od RoyalDekor

Mamy dla Ciebie wyjątkowy produkt, który oczaruje Twoich gości weselnych i na zawsze zostanie w ich pamięci. 

Drodzy Narzeczeni, skoro do nas trafiliście, zapewne właśnie planujecie swój ślub. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy, abyście zapoznali się z naszą ofertą. Być może razem uczynimy Ten Dzień naprawdę wyjątkowym. Będzie nam bardzo miło towarzyszyć Wam w przygotowaniach!

Jesteśmy Ewelina i Łukasz. Prywatnie – szczęśliwe małżeństwo ze wspólną pasją i planami na przyszłość. Zawodowo – partnerzy ze… wspólną pasją i planami na przyszłość. RoyalDekor to rodzinna firma, którą założyliśmy w 2013 roku. Od początku naszą misją było tworzenie rzeczy pięknych, wyróżniających się nietuzinkowym wzornictwem. Wykonujemy stylowe zaproszenia ślubne, dodatki oraz akcesoria, dzięki którym każda uroczystość zyskuje niepowtarzalny charakter. Wierzymy bowiem, że o udanej stylizacji weselnej decydują detale, w których drzemie ogromna siła.

Pasja

pasja w związku

Tworzenie ślubnych zaproszeń, winietek czy podziękowań jest naszą pasją. Zaczynamy od pomysłu, tworzymy projekt, który następnie realizujemy. Każdy z nich jest inny, unikatowy. Każdego dnia towarzyszą nam inne koncepcje i inspiracje. Wszystkie projekty coś jednak łączy – bogata wyobraźnia oraz zamiłowanie do piękna. Chcąc spełnić Wasze oczekiwania, realizujemy także zamówienia indywidualne. Opowiedzcie nam swoją historię, byśmy razem mogli stworzyć coś wyjątkowego.

Zaangażowanie

para młoda

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dzień ślubu ma być spełnieniem Waszych marzeń, nie może być w nim miejsca na półśrodki, niespodzianki i przypadki. Każdą realizację zaczynamy więc od wsłuchania się w Wasze pomysły oraz potrzeby. Służymy radą, podpowiadamy, jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Razem z Wami ustalamy termin, którego ściśle się trzymamy. Dbamy o to, aby zaproszenie, które po latach znajdziecie w szafie, przywołało najpiękniejsze wspomnienia.

Profesjonalizm

bukiety ślubny

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Uczestnictwo w Targach Ślubnych daje nam możliwość śledzenia zmieniających się trendów, które są dla nas inspiracją do tworzenia nowych projektów. Gwarantujemy Wam także najwyższą jakość produktów. Pracujemy wyłącznie na najlepszej klasy papierze od firm takich, jak Koehler i Fedrigoni. Dysponujemy również swoim parkiem maszyn, gdzie pracujemy na urządzeniach do druku marki Xerox. We własnym zakresie wykonujemy procesy introligatorskie. Nasza oferta obejmuje cały wachlarz papeterii ślubnej. Tworzymy zaproszenia klasyczne, w stylu retro, rustykalnym oraz projekty eko. U nas znajdziecie też eleganckie, ręcznie dekorowane modele z tłoczeniem.

Zamówienia

zaproszenie ślubne

Zamówienia możecie składać online, lecz zapraszamy także do odwiedzenia siedziby naszego sklepu, gdzie całą kolekcję zaprezentujemy Wam na żywo. Wygląd i styl zaproszeń ślubnych wiele mówi o charakterze całej uroczystości. Z kolei dodatki i akcesoria tworzą jej niepowtarzalny klimat. Są subtelne, na pozór może nawet błahe, jednak to one decydują o sukcesie ślubnej aranżacji. Z ogromną przyjemnością zaprojektujemy detale, które oczarują zarówno Was, jak i zaproszonych gości. RoyalDekor – od inspiracji do realizacji. Oferujemy indywidualne projekty na miarę Waszych potrzeb.


Adres naszego biura:


RoyalDekor Ewelina Stępien
42-100 Kłobuck k/Częstochowy 

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2
(Budynek Banku Spółdzielczego, I piętro)
NIP: 625-232-13-62 REGON: 243170107

Kontakt
Dział sprzedaży: Zadzwoń tel.793493401
Informacje dodatkowe

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie!