Zaproszenia ślubne od RoyalDekor

Mamy dla Ciebie wyjątkowy produkt, który oczaruje Twoich gości weselnych i na zawsze zostanie w ich pamięci.

Jesteśmy Ewelina i Łukasz. Prywatnie – szczęśliwe małżeństwo ze wspólną pasją i planami na przyszłość. Zawodowo – partnerzy ze… wspólną pasją i planami na przyszłość. RoyalDekor to rodzinna firma, którą założyliśmy w 2013 roku. Od początku naszą misją było tworzenie rzeczy pięknych, wyróżniających się nietuzinkowym wzornictwem. Wykonujemy stylowe zaproszenia ślubne, dodatki oraz akcesoria, dzięki którym każda uroczystość zyskuje niepowtarzalny charakter. Wierzymy bowiem, że o udanej stylizacji weselnej decydują detale, w których drzemie ogromna siła.

Poznaj Magdę - zainspiruj się na naszym Instagramie

Pasja

Tworzenie ślubnych zaproszeń, winietek czy podziękowań jest naszą pasją. Zaczynamy od pomysłu, tworzymy projekt, który następnie realizujemy. Każdy z nich jest inny, unikatowy. Każdego dnia towarzyszą nam inne koncepcje i inspiracje. Wszystkie projekty coś jednak łączy – bogata wyobraźnia oraz zamiłowanie do piękna. Chcąc spełnić Wasze oczekiwania, realizujemy także zamówienia indywidualne. Opowiedzcie nam swoją historię, byśmy razem mogli stworzyć coś wyjątkowego.

Kolekcja papeterii ślubnej od Royaldekor.

Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Dzień ślubu ma być spełnieniem Waszych marzeń, nie może być w nim miejsca na półśrodki, niespodzianki i przypadki. Każdą realizację zaczynamy więc od wsłuchania się w Wasze pomysły oraz potrzeby. Służymy radą, podpowiadamy, jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy. Razem z Wami ustalamy termin, którego ściśle się trzymamy. Dbamy o to, aby zaproszenie, które po latach znajdziecie w szafie, przywołało najpiękniejsze wspomnienia.

Koperta  ślubna zdobiona iwraz z personalizacją i lakiem.

Profesjonalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania. Uczestnictwo w Targach Ślubnych daje nam możliwość śledzenia zmieniających się trendów, które są dla nas inspiracją do tworzenia nowych projektów. Gwarantujemy Wam także najwyższą jakość produktów. Pracujemy wyłącznie na najlepszej klasy papierze od firm takich, jak Koehler i Fedrigoni. Dysponujemy również swoim parkiem maszyn, gdzie pracujemy na urządzeniach do druku marki Xerox. We własnym zakresie wykonujemy procesy introligatorskie. Nasza oferta obejmuje cały wachlarz papeterii ślubnej. Tworzymy zaproszenia klasyczne, w stylu retro, rustykalnym oraz projekty eko. U nas znajdziecie też eleganckie, ręcznie dekorowane modele z tłoczeniem.

Zamówienia

Zamówienia możecie składać online, lecz zapraszamy także do odwiedzenia siedziby naszego sklepu, gdzie całą kolekcję zaprezentujemy Wam na żywo. Wygląd i styl zaproszeń ślubnych wiele mówi o charakterze całej uroczystości. Z kolei dodatki i akcesoria tworzą jej niepowtarzalny klimat. Są subtelne, na pozór może nawet błahe, jednak to one decydują o sukcesie ślubnej aranżacji. Z ogromną przyjemnością zaprojektujemy detale, które oczarują zarówno Was, jak i zaproszonych gości. RoyalDekor – od inspiracji do realizacji. Oferujemy indywidualne projekty na miarę Waszych potrzeb.

Nagrody dla RoyalDekor

Z dozą nieśmiałości będziemy się chwalić. Nasza praca została doceniona przez elitę branży ślubnej. Mianowicie przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Profesjonaliści w swojej branży uhonorowali nas Certyfikatem Partnera Honorowego 2019 i 2020. W roku kolejnym potwierdziliśmy jakość świadczonych usług i certyfikat 2021 również trafił w nasze ręce. 

Nagroda dla właścicieli RoyalDekor od PSKŚ.

Kilka słów o opiniach

Przez 8 lat działalności mieliśmy świetne opinie. W sezonie 2021, w którym po pandemii nagromadziły się wesela odłożone z 2020 liczba zamówień nas mocno przerosła. Mimo ogromu wysiłku część zamówień wyszła z opóźnieniem, za co mocno przepraszamy. Mimo kryzysu, przez jaki musieliśmy przejść jakość naszych produktów pozostała na najwyższym poziomie. Krytyka dotyczyła opóźnień oraz utrudnionego kontaktu. Wyciągnęliśmy lekcję z tego okresu.  Rozbudowaliśmy park maszyn, zaczynamy kolejny rozdział!

Adres i kontakt do biura

Royaldekor

tel. 720 777 478 / projekty 793 493 401 (9.00-15.00)

42-100 Kłobuck k/Częstochowy 

Bohaterów Bitwy pod Mokrą 2

(przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny)

NIP: 625-232-13-62 REGON: 243170107

Blog

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.