Kartki świąteczne firmowe

Kartki świąteczne firmowe weszły już na stałe do przestrzeni biznesowej. Z roku na rok wysyła się ich coraz więcej. Adresatami są klienci, kontrahenci, pracownicy, a także osoby potencjalnie zainteresowane przyszłą współpracą. Kartka z logo firmowym buduje pozytywny wizerunek marki i jest formą reklamy, dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Święta, zarówno Bożego Narodzenia, jak i Wielkanocne, to wyjątkowy czas, kiedy wszyscy składają sobie życzenia. Świąteczne kartki z logo to tradycja kultywowana od lat. Utarło się bowiem, że życzenia umieszczone winny być na papierze ubranym w piękną grafikę. Dlatego też w ofercie mamy wiele wzorów w różnych stylach i kolorach, aby łatwiej było podjąć decyzję co do ich formy.

Firmowa kartka ze świątecznym wiankiem w kolorach zieleni

Kartki bożonarodzeniowe firmowe

Sprawdź wzory biznesowych kartek z logo

Firmowa kartka z wielkanocnymi kurczakami i logo

Kartki wielkanocne z logo

Oferta firmowych kartek wielkanocnych z własnym nadrukiem

Firmowe kartki z logo

Ważna w utrzymywaniu pozytywnych biznesowych relacji jest pamięć o kontrahentach i pracownikach. Dlatego Święta to doskonała okazja, aby relacje te zacieśnić poprzez kartkę z indywidualnymi życzeniami świątecznymi i logo twojej firmy. Dbanie o pozytywny wizerunek to podstawa prowadzenia biznesu w dzisiejszych czasach. Dlatego też ważne jest, aby co roku pamiętać o tym, aby zamówić swoje nietuzinkowe, biznesowe kartki z logo dla sympatyków twojej firmy. Każdy taki gest na sto procent zaprocentuje już w nadchodzącym nowym roku nowymi zamówieniami czy lojalnością twojego zespołu.

Personalizowane kartki świąteczne z logo i życzeniami

Kartki świąteczne z logo firmy to jedna z częściej wybieranych opcji podtrzymywania kontaktów biznesowych w okresie świąt. Są nieoczekiwanym, a więc całkiem miłym prezentem, który budzi wyłącznie pozytywne skojarzenia. Jednocześnie kartki świąteczne firmowe z logo mogą być potraktowane jako forma budowania pozytywnego wizerunku marki. Dołączone życzenia na pewno ułatwią to zadanie.

Napisanie życzeń wydaje się rzeczą prostą, jednak gdy przychodzi do działania, nie jest to takie oczywiste. Jak złożyć życzenia, by nie były zbyt sztywne i formalne, ale też nie wkraczały za bardzo w sferę osobistą?

Opracowaliśmy wzory życzeń na kartkach świątecznych dla firm i na zamówienie naszych klientów drukujemy je gratis. Zadbaliśmy, by były ciepłe i serdeczne, a jednocześnie na tyle neutralne, żeby u wszystkich obdarowanych wywołały życzliwy uśmiech wdzięczności.

Kartki świąteczne biznesowe obowiązkowo muszą być opatrzone firmowym logo, dlatego wszystkie nasze projekty zostały tak przygotowane, by znalazło się na nich miejsce na logo twojej firmy. Umieszczone w dyskretnym, jednak doskonale widocznym miejscu, na pewno nie zostanie przeoczone. Jednocześnie osoba obdarowana będzie miała pewność, że nie trzyma w dłoni ulotki reklamowej, bo na pierwszym planie zawsze znajduje się grafika świąteczna.

Zamów online biznesowe kartki świąteczne

Biznesowe kartki świąteczne z logo można kupić w wielu miejscach, ale najwygodniej zamówisz je online w naszym sklepie. Oferujemy duży wybór wzorów na różne okazje. Kartki świąteczne firmowe drukujemy na satynowym papierze premium – w niczym nie przypominają kartek, które można kupić w sklepach papierniczych. Są zdecydowanie grubsze, bardziej mięsiste, przyjemne w dotyku. Już na tym poziomie wzbudzą pozytywne skojarzenie z twoją firmą.

Jak zamówić kartki świąteczne dla firm? To proste. Odwiedź naszą stronę i wybierz kategorię kartki bożonarodzeniowe firmowe lub kartki wielkanocne firmowe. Następnie wybierz wzór, który twoim zdaniem najlepiej nadaje się na kartki świąteczne z logo twojej firmy. Wybierz potrzebną liczbę sztuk, zadecyduj, czy chcesz dokupić koperty i czy na kartce mają być wydrukowane życzenia. Następnie wypełnij formularz online, opłać zamówienie i… to wszystko. Pozostaje ci czekać na kuriera, który dostarczy kartki z logo firmy na wskazany adres. Możesz też odebrać je w wybranym punkcie obsługi.

Jakie są plusy zamawiania kartek świątecznych z firmowym logo online?

  • Brak pośpiechu. Nie zawsze uda się podjąć decyzję za pierwszym razem. W sklepie stacjonarnym można czuć z tego powodu dyskomfort. My nie sprawdzamy, jak często zaglądasz na naszą stronę – cierpliwie czekamy na twoje zamówienie.
  • Dostępność całą dobę. Możesz złożyć zamówienie, kiedy masz czas. Nie ograniczają cię nasze godziny pracy.
  • Kompleksowa obsługa bez wychodzenia z domu. U nas możesz zamówić nie tylko firmowe kartki świąteczne, ale też pasujące do nich kolorystycznie koperty. Przygotowaliśmy 15 różnych kolorów kopert (w tym trzy metalizowane), by mieć pewność, że do każdej naszej kartki uda się dobrać korespondującą z nią kolorystycznie kopertę.
  • Niskie ceny. W kontaktach biznesowych nawet kartki świąteczne dla firm z logo są traktowane jak inwestycja. Tym razem nie będzie ona duża, bo nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Co powiesz na kartkę za 1,99 zł?

Czy warto zamawiać kartki świąteczne dla pracowników i kontrahentów

Z całą pewnością tak. Jak wykazaliśmy wyżej, inwestycja nie jest duża i na pewno nie zrujnuje firmowego budżetu, a korzyści, jakie ze sobą niesie, z pewnością przełożą się na wymierny wynik finansowy.

Przede wszystkim kartki z logo firmy drukowane na papierze premium dodają marce prestiżu i uznania w oczach kontrahentów oraz pracowników. To podświadome, ale dość proste skojarzenie: drogi papier oznacza firmę w dobrej kondycji.

Życzenia świąteczne są zawsze mile widziane i nigdy nie są przyjmowane niechętnie. Składanie takich życzeń na kartkach firmowych jest więc prostym, ale bardzo skutecznym sposobem zyskanie przychylności kontrahentów i lojalności pracowników.

Przyjęło się, że życzenia składamy osobom, które są dla nas ważne. Adresaci życzeń firmowych słusznie mają prawo czuć się wyróżnieni, co po raz kolejny buduje pozytywne skojarzenia związane z marką.

Kartki świąteczne z firmowym logo to wyjście z klientem lub kontrahentem poza relacje stricte służbowe, sposób na mentalne przywiązanie go do marki. W przyszłości będzie łatwiej renegocjować kontrakt lub sprzedać kolejny produkt.

Nie znaczy to oczywiście, że kartki świąteczne z firmowym logo warto wysyłać tylko osobom, wobec których mamy konkretne plany biznesowe. To w końcu bardzo miły zwyczaj i warto czasem wyjść z inicjatywą kultywowania go bez żadnych intencji, po prostu dlatego, że lubimy to robić.

Q&A

Jak spersonalizować kartki firmowe?

Po zakupieniu kartek wysyłamy automatyczną wiadomość z linkiem do formularza online. W formularzu należy podać treść oraz załączyć logo. 

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.