Zaproszenia ślubne ze zdjęciem


Jakie zaproszenia będą bardziej spersonalizowane niż te ze zdjęciem zakochanych narzeczonych? Właśnie w taki oryginalny sposób możecie pokazać gościom waszą miłość, pasję i wasz charakter. Żadna grafika nie odda tego, co może pokazać zdjęcie i jakie wzbudzić myśli i emocje. Zaproszenia ślubne ze zdjęciem będą pięknym wstępem do tak wyjątkowej uroczystości. Eleganckie, gustowne i ze smakiem z pewnością się spodobają i zapadną w pamięci waszych bliskich, będąc jednocześnie wspaniałą pamiątką. Wasze wspólne archiwum fotograficzne na pewno zawiera mnóstwo momentów, którymi chcielibyście się podzielić i jednocześnie pokazać historię waszego uczucia.

Wasza fotografia na zaproszeniu ślubnym

Dodatkową zaletą tego typu zaproszeń jest ich neutralność i oryginalny wzór. Niewątpliwie w jakimkolwiek stylu zaplanujecie ślub i wesele, to ten projekt będzie idealnie do niego pasować. Sam wór natomiast będzie jedyny i niepowtarzalny, ponieważ nic tak was nie wyróżni, jak własne zdjęcie na zaproszeniu ślubnym.

Wzory papeterii ślubnej z wydrukowaną fotografią narzeczonych

Zdjęcia wzbudzają emocje

Fotografia wydrukowana na zaproszeniu nadaje papeterii bardzo osobistego charakteru. Każdy zobaczy uczucia, jakie towarzyszyły wam podczas sesji fotograficznej. Rodzina z pewnością zachowa inwitację na pamiątkę. Pamiętajcie, jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Jest jeszcze jeden argument przemawiający za wybraniem zaproszeń ze zdjęciem. Będziecie niepowtarzalni! Nikt nie kupi identycznej papeterii weselnej. Na starcie jesteście wygrani i oryginalni.

Q&A
Jakie zdjęcia nadają się do druku?

Doświadczenie wskazuje, że coraz więcej waszych zdjęć nadaje się do druku. Nie ma problemów ze zdjęciami od profesjonalisty np. z sesji narzeczeńskiej. W przypadku fotografii z komórek te z nowszych modeli mają zazwyczaj odpowiednią rozdzielczość i format. Z powodzeniem wydrukowaliśmy już wiele takich projektów. Dla większości zastosować sprawdzają się zdjęcia o minimalnej szerokości 1772 piksele (wysokość zależna od modelu zaproszenia) i rozdzielczości 300dpi. Zachęcamy do przesłania fotografii do próbnego druku lub o zamówienie proofu cyfrowego.

Jakie fotografię nie nadają się do wydruku?

Złym wyborem będą zdjęcia:

  1. Wykonane starymi modelami komórek
  2. Pobrane z mediów społecznościowych
  3. Przesłane przez Messenger lub inny komunikator internetowy

Czy mogę zamówić próbkę 1 sztukę zaproszenia z własną fotografią?

Możliwe jest zamówienie proofu cyfrowego. Wasze zdjęcie wydrukujemy na formacie A4. Układ będzie taki jak na zaproszeniu, użyjemy również tego samego papieru. Oprócz proofu cyfrowego polecamy zamówić także próbkę zaproszenia z przykładowym tekstem. 

Jak zamówić zaproszenia ze zdjęciem?

W pierwszym kroku wybierz model, określ ilość, dobierz koperty i ewentualne dodatki. Po opłaceniu zamówienia wypełnij formularz zamówienia i odeślij nam go droga e-mailową. Nie zapomnij również dołączyć zdjęcia. Po wykonaniu projektu prześlemy projekt do akceptacji.

Co otrzymuję w cenie zaproszenia?

W cenę wliczona jest personalizacja foto zaproszenia oraz 4 projekty.

Na jakim papierze drukujecie fotograficzną papeterię ślubną?

Papier satynowany 350g/m2

Produkt dodany do ulubionych
Dodano do porównania

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.