Numerki na stoły weselne

Nie można ocenić wartości drobnych detalów podczas organizacji wesela. W trosce o każdy, najmniejszy element, zapewniamy, że twoje przyjęcie weselne będzie wyjątkowe i zapadnie w pamięć wszystkim obecnym. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak małe dodatki mogą wpłynąć na ogólną atmosferę Twojego dnia? Nasze numerki na stoły weselne ułatwiają rozmieszczenie gości i elegancko dekorują stoły.

Zorganizuj gości z klasą: Wyjątkowe numery na stół

Podczas planowania wesela nie możemy zapominać o odpowiedniej organizacji. Zapewne wielu z was pomyślało o winietkach na stoły, które pomogą usadzić gości tak aby każdemu odpowiadało siedzące obok towarzystwo, ale i również ułatwiło organizację całego przyjęcia. Jest to bardzo dobra opcja i bardzo pomocna w organizacji całego przyjęcia, lecz warto też pomyśleć o numerkach na stoły dzięki którym goście trafią bezpośrednio do swojego stolika i nie będą musieli chodzić po całej sali aby odnaleźć "swoje nazwisko". Przy takiej organizacji wszystko pójdzie sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Numerki są pięknie zdobione więc mogą stać się również dodatkowym elementem dekoracji.

Q&A

Czy numerki są dostępne w różnych kolorach czy wzorach, aby dopasować je do mojej kolorystyki wesela?

Dysponujemy szerokim asortymentem gotowych wzorów, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Jakie materiały są używane do produkcji numerków? Czy będą one trwałe przez cały czas trwania przyjęcia?

Przykładamy wielką wagę do detali naszych produktów. Klasyczne numerki oraz te dedykowane do ramek tworzymy na eleganckim papierze satynowanym. Natomiast nasze numerki w formie naklejek są drukowane na wodoodpornej folii samoprzylepnej, gwarantującej trwałość i elegancję.

Czy istnieje możliwość zamówienia personalizacji numerków, np. z dodatkiem naszych inicjałów lub daty ślubu?

Oczywiście, z przyjemnością dostosujemy się do Państwa potrzeb i preferencji.

Jak długo trwa realizacja zamówienia i czy jest możliwość ekspresowej wysyłki?

Tak, oferujemy specjalną opcję "usługa ekspres", dzięki której czas realizacji zamówienia skraca się o połowę, pozwalając szybciej cieszyć się naszym produktem. 

Produkt dodany do ulubionych