Pudełka na ciasto  


Ciasto weselne wręczane gościom na koniec imprezy w podziękowaniu za przybycie i uczestnictwo w waszej uroczystości ma za zadanie przypominać te niezapomniane chwile jeszcze dnia następnego. Często też chcecie się nim podzielić z osobami, które nie uczestniczyły w weselu - kolegom/koleżankom z pracy czy też sąsiadom. Dlatego musi ono mieć odpowiednią oprawę. Opakowania plastikowe odeszły już w niepamięć. Ich miejsce zajęły gustowne pudełka papierowe, które zrobią na każdym wrażenie i nawiążą do klimatu wesela. Skomponujcie opakowania na ciasto z waszą papeterią ślubną, tak aby wszystko tworzyło spójną całość


Jest 4 produktów.

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Ciasto weselne zasługuje na wyjątkową oprawę, jaką będzie pudełko na ciasto z kolekcji Biała Róża. Bardzo elegancko wygląda całość papeterii z tym samym motywem, czyniąc wszystko spójną całością. Dlatego warto zaopatrzyć się w piękne papierowe pudełka wraz z resztą kolekcji. Etykieta pudełka jest w pełni personalizowana. Będzie to wspaniałe podziękowanie...

  2.99 zł
  Na stanie
 • 21.79 WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!

  Cena dotyczy 10szt.  Ozdobne pudełka na ciasto z papieru z jasnoszarym nadrukiem i napisem Dziękujemy! Jeżeli chcesz na słodko podziekować swoim gościom za przybycie na wesele zadbajcie o odpowiednią oprawę wizualną. Ozdobne pudełko na ciasto weselne z kwiecistym ornamentem.

  21.79 zł
  WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!
 • 18.39 WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!

  Pudełko doskonale pasuje do naszej kolekcji zaproszeń oraz winietek z serii Black&White. Jeżeli chcesz na słodko podziekować swoim gościom za przybycie na wesele zadbajcie o odpowiednią oprawę wizualną. Ozdobne pudełko na ciasto weselne, 10 sztuk w 1 opakowaniu Rozmiary po złożeniu : długość 19 cm, szerokość 14 cm, wysokość 9 cm.

  18.39 zł
  WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!
 • 18.39 WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!

  Jeżeli chcesz na słodko podziekować swoim gościom za przybycie na wesele zadbajcie o odpowiednią oprawę wizualną. Ozdobne pudełko na ciasto weselne, 10 sztuk w 1 opakowaniu, Rozmiary po złożeniu : długość 19 cm, szerokość 14 cm, wysokość 9 cm.

  18.39 zł
  WYSYŁKA W CIĄGU 1-3 DNI OD DATY ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY!
Showing 1 - 4 of 4 items