Jak co roku w Częstochowie tak i teraz 25 lutego odbyły się XV Częstochowskie Targi Ślubne organizowane w Hali Sportowej na ul. Żużlowej. Zarówno tutaj, jak i w innych miastach w Polsce targi tego typu cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród przyszłych par młodych.

Na targach w Częstochowie miała stoisko także i nasza firma. Był to debiut RoyalDekor na tego typu imprezie, który możemy zaliczyć do bardzo udanych. Mieliśmy wielu odwiedzających-przyszłych klientów jak i takich, którzy nas znają, a chcą wrócić do nas na dalsze zakupy, co oczywiście bardzo nas cieszy, bo świadczy o poziomie naszych usług.

targi ślubne Częstochowa stoisko RoyalDekor

Dziękujemy za odwiedziny:)

Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim za odwiedziny, bardzo miłe opinie na nasz temat a także sugestie. Jest to dla nas najlepsza motywacja i natchnienie do dalszego tworzenia oryginalnej papeterii ślubnej.

Dlaczego warto pojawić się na targach ślubnych?

Jest to jedyna taka okazja, gdzie możecie spotkać firmy działające w branży ślubnej zarówno z waszych okolic, jak i firmy o zasięgu ogólnopolskim. Tylko tutaj możecie do woli, oglądać, dotykać, próbować, słuchać i porównywać produkty i usługi oferowane przez firmy. Jest to doskonały sposób na zorientowanie się w aktualnych trendach ślubnych. Jeśli nie wiecie jeszcze, w jakim stylu będzie wasz ślub i przyjęcie weselne, na pewno targi pomogą wam w podjęciu decyzji odnośnie do produktów i usług, jakich będziecie szukać. Wreszcie, targi ślubne to możliwość otrzymania próbek, a także rabatów, których nie otrzymacie nigdzie indziej.

relacja z targów ślubnych w częstochowie

Nie macie jeszcze zaproszeń ślubnych?

Tutaj możecie obejrzeć, dotknąć i sprawdzić jakość wykonania i druku setek wzorów, a na pewno w jakimś się zakochacie. Dziękujemy i do zobaczenia za rok, może tym razem spotkamy się w waszym mieście. 

Nie zwlekaj, zamów już dziś swoją wymarzoną papeterię na ślub!

Boho zaproszenia z personalizacją

Glamour zaproszenia ślubne

zaproszenia ślubne z motywem lasu

Produkt dodany do ulubionych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.